جواد عزتی
جواد عزتی از بازیگران پرکار سینمای ایران است که امسال در هیچ فیلم سنیمایی ایفای نقش نکرده و غایب بزرگ جشنواره امسال محسوب میشود.

جواد عزتی غایب بزرگ جشنواره امسال

جواد عزتی از هنرمندان محبوب و پرکار سینمای ایران است که بازیگری را از حدود سال 1375 آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی مقابل دوربین رفت و به یکی از پرطرفدارترین های دنیای سینما تبدیل شد.

این هنرمند کشورمان سال گذشته با 5 فیلم در جشنواره فجر حضور داشت و امسال غایب بزرگ این جشنواره محسوب میشود.

غیبت طولانی جواد عزتی در سینما

جواد عزتی سال گذشته در پنج فیلم سینمایی مقابل دوربین رفت اما در سال 99 در هیچ کار سینمایی حضور نداشته و این غیبت برای بازیگری به پرکاری جواد عزتی اندکی عجیب به نظر میرسد.

جواد عزتی

این هنرمند کشورمان بازیگری در سینما را از سال 87 با فیلم طلا و مس همایون اسعدیان آغاز کرد و بعد از آن در فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخت و هر سال در بیش از دو فیلم مقابل دوربین رفته است.

جواد عزتی

جواد عزتی سال گذشته در فیلم هایی چون خورشید، شنای پروانه، مغز استخوان، آتابای و دوزیست مقابل دوربین رفت و برای بازی در فیلم آتابای نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

جواد عزتی در جان دار

این بازیگر سینما و تلویزیون تجربه بازی در نقش های جدی و کمدی را در کارنامه هنری اش دارد و حضور بازیگری با این استعداد در فیلم های سینمایی میتوان عامل فروش موفق باشد اما خبری از حضور او در فیلم های امسال سینما نیست.

جواد عزتی

جواد عزتی در فیلم هایی چون خورشید، شنای پروانه، مغز استخوان، آتابای، دوزیست، جهان با من برقص، ماجرای نیمروز، چهار انگشت، جان دار، ما همه با هم هستیم، پیلوت، لاتاری، تنگه ابوقریب، هزارپا، آینه بغل، ماجرای نیمروز، اکسیدان، خرگیوش، هفت معکوس، پارادایس، زاپاس، در مدت معلوم، تگرگ و آفتاب، شیار 143، فرشته ها با هم می آیند، کلاشینکف، جا به جا ، همه چیز برای فروش، همبازی، همه چی آرومه، آفریقا و طلا و مس ایفای نقش کرده است.

جواد عزتی و نازنین بیاتی

غیبت جواد عزتی در فیلم های امسال سینما و جشنواره فجر

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : جواد عزتی
وبگردی