جواد رضویان

واکنش بازیگران به گریه های جواد رضویان در تلویزیون

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1403کد مطلب : 93170زمان مطالعه : 2 دقیقه
گریه های جواد رضویان در برنامه شب خوش که مجری آن مهران غفوریان است با حواشی همراه بود که در ادامه اصل ماجرا را می خوانید.

واکنش ها به گریه های جواد رضویان در تلویزیون

جواد رضویان بازیگر طناز سینما و تلویزیون چندی پیش مهمان برنامه شب خوش با اجرای مهران غفوریان بود. آقای بازیگر در این برنامه درباره شروع عرصه بازیگری و دوران سخت دانشگاه و معرفت نصرالله رادش صحبت کرد و در مقابل دوربین اشک ریخت. ویدیوی اشک ریختن جواد رضویان و گفتگو در مورد جوانمردی نصرالله رادش در فضای مجازی وایرال شد و واکنش های مختلفی از سوی نصرالله رادش، نعیمه نظام دوست، ارژنگ امیر فضلی و... را در پی داشت که در ادامه این بخش از نمناک به آن پرداخته ایم.

نصرالله رادش در پاسخ به صحبت های جواد رضویان و لطف او شکست نفسی کرد و حرف های تامل برانگیزی را مطرح نمود و گفت:

سلام وقتتون بخیر بابت برنامه شب خوش مهران غفوریان و لطفی که آقای جواد رضویان کردند و یک اتفاقی که مربوط به سی سال پیشه ذکر کردند و خیلی ممنون از آقای رضویان، لازم می دونم یک توضیح کوتاه بدم این خوبی ها اسمش جوانمردی نیست و همه ما از این خوبی ها کردیم.

ما چون شناخته شده ایم نباید بت سازی بشه، همه یه جایی دست یکی رو گرفتیم من کار عجیبی نکردم و اون موقع من تو موضع خوبی بودم و کمک کردم به جوانی که بعد از من اومده، خوبی کردن وظیفه است و لطف نیست و برای حال خوب خودمونه و منتی نیست، خیلی گنده نکنیم آدم ها رو چون توقع ها میره بالا و....

نصرالله رادش

توضیح نصرالله رادش درباره جواد رضویان

نعیمه نظام دوست بازیگر اکازیون کامنت پر مهری برای نصرالله رادش گذاشت و از او به خاطر دعوتش به فیلم ساعت خوش تشکر و قدردانی کرد.

نعیمه نظام دوست

کامنت نعیمه نظام دوست برای نصرالله رادش

واکنش عجیب ارژنگ امیرفضلی به این ماجرا

ارژنگ امیر فضلی بازیگر سینما و تلویزیون نیز به صحبت های رضویان و رادش واکنش نشان داد و برای بازیگر روزگار جوانی کامنتی عجیب گذاشت.

ارژنگ امیرفضلی

کامنت عجیب ارژنگ امیرفضلی برای نصرالله رادش درباره جواد رضویان

مختصر بیوگرافی نصرالله رادش

نصرالله رادش در خانواده ای پرجمعیت در جنوب به دنیا آمده، پدر و مادرش اهل بهبهان خوزستان هستند و پنج خواهر و برادر داشته و خودش فرزند آخر خانواده است. رادش از ازدواج اول خود صاحب پسری به نام پرهام است، او در سال 1396 عکس همسرش آرزو محمود را رسانه ای کرد، این زوج توسط یک دوست مشترک به یکدیگر معرفی شدند و مراسم عروسی شان هنری و خیلی ساده بدون شلوغ کاری برگزار شد.

واکنش بازیگران به گریه های جواد رضویان در تلویزیون

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : جواد رضویان
وبگردی