همسر جنیفر لوپز
جنیفر لوپز یکی از چهره های معروف و سرشناس و البته بسیار پرحاشینه در جهان می باشد که تاکنون با تعداد زیادی از چهره های سرشناس ازدواج کرده است.

آشنایی با 9 همسر و نامزد جنیفر لوپز و ماجرای طلاق های او

جنیفر لوپز که از افراد مشهور و سرشناس است، محبوبیت زیادی در بین مردم دارد و در انجام کار های مختلف در حوزه هنر مشغول است. جالب است بدانید که در زندگی شخصی اش هم تجارب مختلف داشته و رابطه هایی از عشق و ازدواج را تجربه کرده است. در این قسمت از بخش جذاب چهره ها در نمناک قصد داریم تمام ازدواج های جنیفر لوپز و شوهران او را به شما معرفی کنیم. 

لوپز چند بار هم نامزد کرده است که سه مورد از آن ها به ازدواج ختم شد و چند مورد هم قبل از عروسی به هم خورد. شوهران رسمی او و نامزدهای دیگر او که کارشان به عروسی نکشید، شامل افرادی هستند که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد. باید بدانید که آماری که ما در این بخش ارائه خواهیم داد تا تاریخ فعلی یعنی سال 2021 است و نمیدانیم در آینده این لیست چه تغییری خواهد داشت.

دیوید کروز

سال 1984، جنیفر لوپز وقتی در سن نوجوانی و آغاز شهرت خود قرار داشت با فردی به نام دیوید کروز آشنا شده و رابطه دوستی آغاز کرد و حدود 10 سال این دوستی دوام آورد اما در نهایت طبق انتظار بسیاری به پایان رسید.

دیوید کروز

اوجانی نوآ 

اوجانی شوهر اول لوپز بود که تهیه کننده کارهای او هم محسوب می شد. این دو نفر در یک رستوران همدیگر را ملاقات کردند اما خیلی از رابطه خودشان به دیگران نگفتند که 11 ماه بعد همه چیز به هم خورد. این دو از سال 1997 تا 1998 با یکدیگر زندگی کردند و سپس از هم جدا شدند.

اوجانی نوآ

شان کامز

زیاد طول نکشید که جنیفر با خواننده هیپ- هاپ به نام شان کامز آشنا شده و حدود 2و نیم سال با او زندگی کرد. این دو ستاره از سال 1999 تا سال 2001 در تمام جشنواره ها و مراسم با هم حاضر می شدند ولی گویا این همراهی پایدار نبود و با جنجال های خاصی که برپا کرد به پایان رسید.

شان کامز

کریس جاد

دومین همسر جنیفر، کریس جاد در سال 2001 بود که این دو نفر در موزیک ویدیویی یکدیگر را دیده بودند. کریس رقاصی بود که در موزیک ویدیو های جنیفر فعالیت می کرد. از همان نگاه اول احساس کردند که به یکدیگر علاقه دارند و در موزیک ویدیو های دیگر نیز با یکدیگر همکاری کردند اما کم تر از یک سال از ازدواجشان نگذشته بود که لوپز برای طلاق اقدام کرد. 

کریس جاد

مارک آنتونی

حاصل ازدواج جنیفر لوپز با مارک آنتونی که سومین ازدواجش بود، دوقلوهایی به نام اما و مکث است. آنتونی و لوپز در سال 2004 با یکدیگر ازدواج کردند و در سال 2011 از هم جدا شدند. طلاق آن ها در سال 2014 به شکل رسمی ثبت شد. آن ها اعلام کردند که نمی توانند به عنوان همسر در کنار یکدیگر باشند اما همیشه دوستان خوبی برای هم می مانند. همچنین با همکاری یکدیگر یک آلبوم اسپانیایی زبان را نیز بیرون دادند و اعلام کردند که برای هم همکاران خوبی هم باقی خواهند ماند.

مارک آنتونی

کسپر اسمارت

مردی جوان که به گفته ی خود جنیفر به دلیل همراهی او در شرایط سخت بعد از شکست عشقی وارد زندگی اش شد و همراهش بود تا سختی جدایی را برای او کم کند اما این رابطه عاشقانه با قهر و آشتی هایی زیادی همراه شد تا اینکه در سال 2016 برای همیشه خاتمه یافت.

کسپر اسمارت

الکس رادریگز

این دو نفر نامزدی خود را در سال 2021 اعلام کردند. همچنین اظهار داشتند که ما دوستان خوبی برای یکدیگر هستیم و می خواهیم این دوستی را ادامه دهیم و قصد داریم که با یکدیگر همکاری کنیم و کار های تجاری و پروژه های خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم و برای هم و فرزندان هم، بهترین ها را می خواهیم.

این دو در سال 2020 با یکدیگر نامزد کردند اما عروسی آن ها به دلیل پاندمی کرونا به تعویق افتاد تا این که همه چیز به هم خورد. اما در نهایت هیچ کس متوجه نشد که بین این دو چه اتفاقی افتاده است. آن ها فقط اعلام کردند که هیچ عجله ای برای ازدواج ندارند و فقط زمانی این کار را می کنند که مطمئن باشند تصمیم درستی گرفته اند و در نهایت متوجه شدند که به درد هم نمی خورند و جدا شدند. 

الکس رادریگز

بن افلک

بن با جنیفر پس از آشنایی و نامزدی با هم در سال 2002 نام مستعاری به نام بنیفر برای یکدیگر انتخاب کرده بودند اما نتوانستند زندگی خود را رسمی کنند و به آن ادامه دهند. آن ها استعداد های یکدیگر را به شدت تحسین می کردند و همکاری خوبی با هم داشتند اما در زندگی مشترک با هم دوام نیاوردند و در نهایت از هم جدا شدند. به تازگی جنیفر نامزدی اش را با الکس رودریگز بهم زده و به رابطه ی قبلی خود با بن افلاک بازگشته است و تا به امروز " بن افلاک " جدیدترین همسر جی لو پرحاشیه است اما مشخص نیست اگر سال آینده این مطلب بخش چهره های نمناک را بخوانید، همسر جنیفر همچنان بن افلاک باشد یا نه. 

بن افلک

دریک

ظاهراً قبل از رادریگرز،  افراد دیگری هم بودند که با جنیفر ارتباط داشتند. دریک در دسامبر سال 2016 در کنار لوپز دیده شد. عکس های آن ها در حالی پخش شد که در حال همکاری با یکدیگر برای ساخت آهنگ بودند اما هم دریک و هم لوپز اعلام کردند که رابطه آن ها هیچ وقت جدی نبوده است. فقط مدت زمان زیادی به عنوان دو دوست در کنار هم لحظات خوبی را سپری کردند و به ساخت موسیقی پرداختند.

دریک

همه ی 9 شوهر جنیفر لوپز و ماجرایشان

2.8391
این مطلب مفید بود ؟220171
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف.ن
برچسب : جنیفر لوپز
وبگردی