خواهر جنیفر لوپز
جنیفر لوپز خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی عکس قدیمی جالبی در صفحه شخصی خود منتشر کرد که سوژه بسیاری از وب سایت ها و فضای مجازی شد.

عکس قدیمی و متفاوت جنیفر لوپز در دوران کودکی

جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر آمریکایی که علاقه خاصی به اعضای خانواده اش دارد، گاهی تصاویری نوستالژیک و قدیمی از خودش در صفحه شخصی اش منتشر میکند که این تصاویر به بهانه های مختلف تبدیل به سوژه های فضای مجازی می شوند.

تصویری که در این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده می کنید یکی از آن تصاویر قدیمی است که این سلبریتی منتشر کرد و به حضور خواهران زیبایش در کنار او اشاره کرد. استفاده از کلمه زیبا در توضیح این عکس دلیلی شد تا برخی از وب سایتها به عنوان سوژه از آن استفاده کرده و با جنبه ی طنز به آن بپردازند.

عکس کودکی جنیفر لوپز

خواهران جنیفر لوپز

در تصویر لیندا و للسی(للزی) لوپز، خواهران جنیفر را مشاهده می کنید که هم در چهره و هم در شغل، شباهتی به او ندارند. جنیفر فرزند وسطی است و فعالیت هایش با دو خواهر بزرگتر و کوچکترش متفاوت است.

جنیفر لوپز و خواهرش

جنیفر لوپز و خواهرش لیندا لوپز

خواهر بزرگتر جنیفر لوپز یعنی للزی معلم موسیقی است و هیچ علاقه ای به دیده شدن و شهرت ندارد. خواهر کوچکتر جی لو، لیندا روزنامه نگار و نویسنده است که فعالیت های بسیاری دارد اما شهرت چندانی ندارد.

عکس لو رفته از قدیمای جنیفر لوپز و خواهرانش

3.889
این مطلب مفید بود ؟6722
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : جنیفر لوپز
وبگردی