ژیلا صادقی

پاسخ ژیلا صادقی به فضولی یکی از فالوورهایش

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1402کد مطلب : 92341زمان مطالعه : 2 دقیقه
ژیلا صادقی مجری برنامه سلام صبح بخیر به فضولی یکی از فالوئرهایش جواب تند و عجیبی داد.

واکنش ژیلا صادقی به برخی سوالات نامربوط

بسیاری از هنرمندان و چهره‌های مشهور سینمای ایران تابعیت کشورهای مختلف چون کانادا و آمریکا و... را دارند و گاهی تنها چند ماه به ایران برای بازی درفیلمی و یا کاری می آیند و باز می گردند، حتی فرزندان‌شان را در خارج از کشور به دنیا می آورند تا بتوانند تابعیت آن کشورها را داشته باشند.

ژیلا صادقی مجری برنامه سلام صبح‌بخیرکه در فضای مجازی نیز بسیار فعال است و هر روز استوریهای جنجالی را منتشرمی کند،گویا اقامت آمریکا را دارد. خانم مجری که پس از بازگشتش به تلویزیون،نه تنها با لباس هایش بلکه با مخاطب قرار دادن برخی بازیگران و واکنش نشان دادن به بسیاری از موضوعات با حواشی مختلفی روبرو بوده، دریک استوری پاسخ یکی از دنبال کنندگانش را درباره اقامت کشور خارجی را داد. درادامه این بخش از نمناک پاسخ تند و تیز ژیلا صادقی به سوال یکی از فالوورهایش را می خوانید.

ژیلا صادقی مجری رسانه ملی که خانواده اش مقیم خارج از کشور است و خودش (ژیلا صادقی) نیز پاسپورت کشور آمریکا را دارد، به سوال یکی از فالووهایش درباره علت و چگونگی داشتن اقامت آمریکا چنین گفت:

آخه هویت سؤال و ببینید

داشتن اقامت کشوری کار

غیر قانونی نیست،

توهم تونستی تلاش کن

درس بخون کارکن هر

کشوری دوست داری انتخاب

کن و اقامت بگیر،

اما هدفت فقط این نباشه

بری مو پریشون کنی

بری تلاش کنی درس بخونی

تا بتونی به مردم کشورت کمک کنی

التماس شعور

ژیلا صادقی

اقامت آمریکا ژیلا صادقی

مختصر بیوگرافی ژیلا صادقی مجری

ژیلا صادقی متولد 22 شهریور 1352 در تهران، مجری و بازیگر تلویزیون است که فرزند دوم خانواده بوده و سه خواهر و یک برادر دارد، او در سن 43 سالگی و در تاریخ 2 خرداد 1395 با محسن رجبی ازدواج کرد.خانم مجری در طول این سال ها اجرای برنامه هایی چون راز خورشید، موج نو، با تو، ورود آقایان ممنوع، وِیژه برنامه تحویل سال نو، سالی نو، اینک بهار و... را برعهده داشت و در آثاری مانند روزهای زندگی، دردسرهای طلایی، هزاران چشم، بی همتا، خیلی دور خیلی نزدیک، من سالوادور نیستم و... نقش آفرینی نمود.

پاسخ ژیلا صادقی به فضولی یکی از فالوورهایش

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : ژیلا صادقی
وبگردی