ژیلا صادقی

راز تلخ زندگی شخصی ژیلا صادقی برای اولین بار فاش شد

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1403کد مطلب : 93193زمان مطالعه : 2 دقیقه
ژیلا صادقی مجری برنامه سلام صبح بخیر در مصاحبه ای که با کامران نجف زاده داشت از یکی از اتفاقات تلخ زندگی اش صحبت کرد.

ژیلا صادقی برای اولین بار درباره روزهای تلخ زندگی اش گفت

ژیلا صادقی مجری و بازیگر در برنامه برمودا و گفتگو با کامران نجف زاده، صحبت هایی را مطرح کرد که تا کنون در مورد آن حرف نزده بود. خانم مجری با اشک نه تنها پرده از راز بزرگ زندگیش برداشت بلکه در مورد بیماریش زمان شرکت در برنامه دورهمی و قضاوت اشتباه مردم صحبت کرد. در ادامه این بخش از نمناک راز شخصی ژیلا صادقی از زبان خودش را می خوانید.

ژیلا صادقی مجری برنامه سلام صبح بخیر در برنامه تلویزیونی درباره از دست دادن فرزندش صحبت کرد و گفت:

من دلم می خواد مردم بدونن گرچه ظاهرم در دورهمی شاد بود اما واقعا شاد نبودم، من به دلیل روحیه مردم در کرونا دلم نمی خواست غصه هام رو بهشون بگم، این زمان شروع تلخ ترین اتفاقات زندگیم بود، من پروسه مادری رو طی می کردم اما ناکام موند و بسیار اذیت شدم، اومدم و شاد اجرا کردم، گفتم و خندیدم و مورد قضاوت قرار گرفتم.

من از برنامه دورهمی ضربه خوردم و دلم می خواست مردم بدونن ژیلا صادقی که خیلی شاد بود و حتی نمی تونست به صندلی تکیه کنه، زونا زده بود و اونی نبود که شما دیدید، ژیلا صادقی میخواست شما غصه دار نشید و....

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی در برنامه برمودا

سن ژیلا صادقی هنگام ازدواج

ژیلا صادقی در سن 43 سالگی و در تاریخ 2 خرداد 1395 با محسن رجبی ازدواج کرده و متاهل است. این زوج فرزندی ندارند، خانم مجری فرزند دوم خانواده بوده و سه خواهر و یک برادر دارد، برخی از اعضای خانواده اش مقیم خارج از کشور است و خودش نیز پاسپورت کشور آمریکا را دارد.

راز تلخ زندگی شخصی ژیلا صادقی برای اولین بار فاش شد

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : ژیلا صادقی
وبگردی