جانی دپ کارائیب
یکی از منابع نزدیک به جانی دپ از پیشنهاد خبرسازی که به این بازیگر برای ایفای نقش کاپیتان اسپارو در دزدان دریایی کارائیب 6 شده، خبر داد.

خبری درباره جانی دپ و فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

جانی دپ، بازیگر معروف هالیوودی که مدتی است فیلم های مربوط به دادگاه جدایی از همسرش، بیشتر از فیلم های سینمایی او بازدید داشته، سازندگان فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب را همچنان در حالت معلق نگاه داشته است. اخبار تازه منتشر شده درباره جانی دپ و دزدان دریایی کارائیب به پیشنهادی اشاره دارند که در این بخش از نمناک میخوانید.

طبق گزارش‌ها منتشر شده، جانی دپ پیشنهاد دستمزد 300 میلیون دلاری را برای بازی در «دزدان دریایی کارائیب 6» دریافت کرده است.

جانی دپ

از جانی دپ خواسته شده تا نقش کاپیتان جک اسپارو را در سری ششم مجموعه موفق دزدان دریایی کارائیب بازی کند. دیزنی حتی 300 میلیون دلار به ستاره فیلم معروف ادوارد دست قیچی پیشنهاد داده است تا شاید بتوانند او را راضی به همکاری در سری جدید این مجموعه کنند.

یک منبع نزدیک به دپ، تماس از سوی سازندگان این فیلم و پیشنهاد چنین دستمزدی را تایید کرد. برخی از رسانه همچنین اعلام کردند که دیزنی پیشنهاد 300 میلیون دلاری به دپ را داده است، اما ستاره هالیوود هنوز با پیشنهاد آنها موافقت نکرده است.

پیشنهاد خبرساز به جانی دپ برای فیلم کارائیب 6

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی