امبر هرد و جانی دپ
صحبت ها و تصاویر تازه منتشر شده از ماجرای اختلاف جنجالی زن و شوهر بازیگر معروف، روی دیگری از زندگی پر زرق و برق این دو را افشا کرد.

اعترافات عجیب در دادگاه دعوای خانم بازیگر و شوهرش

تصاویر و جزئیات دادگاه جنجالی امبر هرد و جانی دپ معروف، مدتهاست که در فضای مجازی به سرعت غیرقابل باوری دست بدست شده و مسائل خصوصی لو رفته ی شرم آور از زندگی این زوج بیشتر از پیش برملا می شود. بخشی از مهم ترین آنها که چیزی جز رسوایی برای خانم بازیگر و شوهرش نداشته را در ادامه این بخش از نمناک با هم میخوانیم.

مدفوع کردن امبر هرد در رختخواب جانی دپ!!

ماجرا به شب تولد 30 سالگی امبر هرد در 21 آوریل 2016 بازمی گردد که جانی دپ به خاطر جلسه مهمی که با مدیر مالی خود داشت موفق نشد به موقع به مهمانی شام تولد همسرش برسد و همین باعث درگیری آنها و ضرب و شتم بازیگر دزدان دریایی کارائیپ توسط همسر جوانش شده بود.

درگیری زن و شوهر بازیگر به همین جا ختم نشد و روز بعد صحنه ای عجیب، جانی دپ را شوکه کرد. خدمتکار خانه در رختخواب این دو و دقیقا جایی که جانی می‌خوابیده، تکه‌های مدفوع پیدا کرد و تصویر این صحنه را برای او ارسال کرد. امبر هرد این مسئله را گردن سگ ها انداخت ولی واضح بود که مدفوع متعلق به سگ نبوده.

حالا یکی از محافظان جانی دپ شهادت داده که امبر هرد مسئولیت مدفوع کردن در رختخواب مشترکش با جانی دپ را پذیرفته و گفته است این یک شوخی تند وحشتناک بود.

جانی دپ

درگیری و کتک کاری جانی دپ با همسرش امبر

امبر هرد در دومین روز شهادتش در دادگاه، اینطور گفت که توسط همسر سابقش مورد آزار و خشونت قرار گرفته است. ظاهرا جانی دپ یک ماه بعد از ازدواج شان در سال 2015، در جریان یک مشاجره شدید، او را مورد حمله قرار داد و تهدید کرده که صورتش را با بطری شکسته می بُرد.

دپ در دادگاه عنوان کرده بود که هرد عصبی است و نوک یکی از انگشتانش را با یک بطری قطع کرده است. با این حال، بازیگران فیلم آکوامن 2 گفته است که:"دپ را در حال مصرف نوشیدنی دیده بودم و خواستم بطری را از او بگیرم. بعد از گرفتن؛ محتویات داخل بطری را روی زمین ریختم و همین کارِ من؛ او را عصبانی کرد."

هرد با صدایی شکسته گفت:"دپ در وضعیتی نامناسب با همان بطری به او حمله کرده است."

بازیگر فیلم معروف لیگ عدالت ادعا کرد که موفق به فرار شده و صبح روز بعد متوجه شد که دپ با خون انگشتش روی دیوار خانه نوشته:"شرمنده ام."

امبر هرد

تهمت و آبروریزی های دیگر جانی دپ و امبر هرد

خانم بازیگر همچنین روز پنجشنبه گفت که همسر سابقش بعد از کلی تهمت های زشت و نامناسب، در حالت مستی داخل هواپیما او را با لگد و سیلی مورد ضرب و شتم قرار داده و موجب خجالتش شده است. رفتار غیرعادی جانی دپ و القاب رکیکی که بکار می برد، شرم آورترین لحظات را برای خانم بازیگر هالیوود ایجاد کرده که برایش فراموش شدنی نیست.

هرد گفته است که علیرغم میلیون ‌ها بار قول ترک، زوج‌ درمانی و توانبخشی، دپ همچنان به رفتار بی شرمانه و نامناسب خود روی آورده و تصمیم به تغییر نداشت.

دپ، 58 ساله، به دلیل مقاله ای که امبر در دسامبر 2018 برای واشینگتن پست نوشته و خودش را "نماد زن مورد خشونت خانگی" معرفی کرده بود، علیهش شکایت کرد و حالا هرد از دپ به دلیل سوء استفاده شکایت کرده و به دنبال غرامت 50 میلیون دلاری است.

دپ در طول چهار روز محاکمه، آزار جسمی به هرد را رد کرد و مدعی شد که خود او یعنی امبر چندین بار از خودش خشونت نشان داده است.

جدایی امبر هرد و جانی دپ

وکلای دپ کارشناسانی را به جایگاه آوردند که شهادت دادند این بازیگر میلیون ‌ها دلار از جمله 22.5 میلیون دلار برای سری ششم مجموعه "دزدان دریایی کارائیب" را به دلیل اتهام سوء استفاده از دست داده است.

دپ بعد از موفق نشدن در این پرونده در نوامبر 2020، شکایت دیگری را علیه هرد به این دلیل که او را در روزنامه انگلیسی The Sun "کتک زننده همسر" خطاب کرده، تنظیم کرد.

آشنایی و ازدواج جانی دپ و امبر هرد

به‌طور خلاصه در این مورد همین قدر بدانید که دپ و هرد در سال 2009 سر صحنه فیلم "خاطرات رام" با هم آشنا شدند و در فوریه 2015 ازدواج کردند که دو سالِ بعد طلاق آن ها قطعی شد و حالا مدتی است که صحنه ها و صحبت های منتشر شده از جلسات دادگاه طلاق شان، تبدیل به داغ ترین اخبار روز میشود.

خانم بازیگر و شوهرش آبروی هم را بردند؛ چه حرفها و عکس هایی!

3.821
این مطلب مفید بود ؟165
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
خجسته1401-02-17
اینا دیگه وضعشون خیلی خراب بوده
40
وبگردی