جوکر

حرکت بسیار زشت بازیگران جوکر؛ همه دلخور شدن

تاریخ انتشار : 8 تیر 1401کد مطلب : 87709زمان مطالعه : 2 دقیقه
بی راهه رفتن چند تن از بازیگران جوکر در یکی از جوکر تایم های فینال که با هدف خنداندن مخاطب انجام شده بود موجب دلخوری و ناراحتی مردم شد.

صحنه ای زشت و ناراحت‌کننده در جوکر

احسان علیخانی شناخته ترین مجری تلویزیون که چند سال قبل با اجرای برنامه ماه عسل لحظات قبل از افطار مخاطبان بسیاری را پای تلویزیون می کشاند، پس از انتقادات به این برنامه که موجب درآوردن اشک بینندگان می شود،شروع به ساخت برنامه های دیگری از جمله "عصر جدید" و "جوکر" نمود تا هیجان و خنده را مهمان خانه های مردم کند.

جوکر برنامه پر مخاطبی به کارگردانی احسان علیخانی که در ژانر خانوادگی و اجتماعی با هدف خنداندن مردم تهیه شده، در جدیدترین قسمت آن به بی راهه کشیده شد و رقابت کنندگان این قسمت از برنامه زشت‌ترین صحنه جوکر را رقم زدند که در ادامه بخش فرهنگ و هنر نمناک با جزئیات بیان خواهیم کرد.

جوکر

خنداندن به چه قیمتی؟ از شما انتظار نداشتیم

برنامه جوکر که در چندین فصل تا کنون از آذر 1400 شروع به پخش در شبکه خانگی کرده است، در بخش هایی قوی و در بعضی قسمت ها بسیار ضعیف عمل کرده است و باعث به وجود آمدن حواشی فراوانی در فضای مجازی شده است.

جوکر تا کنون توانسته در بسیاری از قسمت ها خنده بر روی لب مردم بیاورد و لحظه ای از نگرانی های آنان را بکاهد اما این بار شرکت کنندگان جوکر راه را اشتباه رفتند و برای خنداندن رقبا و مردم راه درستی را انتخاب نکردند، درست است خنداندن در این روزگار کار مشکل و قابل تحسینی است اما به چه قیمت؟

در قسمت جدید جوکر دو نفر از هنرمندان برای خنداندن سایرین معلولیت جسمی را مسخره و سوژه کردند و باعث به وجود آمدن واکنش های فراوانی در فضای مجازی و ناراحت شدن بسیاری از افراد و جامعه معلولین کشورمان شدند.

رضا نیکخواه

هنرمندان که در فرهنگ سازی نقش زیادی دارند، باید بیشتر بر روی کارهای خود فکر کنند و کاری نکنند که باعث ترویج تمسخر معلولیت افراد شوند.

در این فصل جوکرهنرمندانی چون امین حیایی، حامد آهنگی، سام درخشانی، رضا نیکخواه، امیر مهدی ژوله، یوسف صیادی، هومن برق نورد، سیروس میمنت، علیرضا استادی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

حرکت بسیار زشت بازیگران جوکر؛ همه دلخور شدن

2.1148
این مطلب مفید بود ؟6187
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی