نسبت بازیگران باهم

نسبت فامیلی 2 بازیگر زن معروف؛ اینهمه سال نمیدونستیم

تاریخ انتشار : 30 آبان 1401کد مطلب : 89227زمان مطالعه : 2 دقیقه
نسبت فامیلی دو بازیگر زن با کمی دقت قابل تشخیص بود اما با این وجود بسیاری از این ماجرا بی اطلاع هستند.

اما رابرتس برادرزاده جولیا رابرتس، بازیگر معروف هالیوودی است

جولیا رابرتس هنرپیشه مشهور آمریکایی که به خاطر بازی در فیلم کمدی عاشقانه زن زیبا در سال 1990 لقب ستاره هالیوود را از آن خود ساخت، یکی از افراد مشهوریست که بازیگری در خانواده شان موروثی است.

نه تنها بتی لو مادر جولیا سررشته ای در بازیگری داشته بلکه اِما رُز رابرتس بازیگر سریال ملکه های جیغ و... برادرزاده جولیا رابرتس است که از کودکی اوقات فراغت خود را در پشت صحنه فیلمهای عمه مشهورش می‌گذرانده و علاقه اش به بازیگری به خاطر عمه اش جولیا شکل گرفته‌است. در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر نمناک بیشتر با عمه و برادرزاده مشهور هالیوودی و زوایای زندگی خصوصیشان آشنا خواهید شد.

نسبت فامیلی بازیگران

بیوگرافی جولیا رابرتس

جولیا فیونا رابرتس بازیگر آمریکایی و یکی از پول‌سازترین بازیگران هالیوود متولد 28 اکتبر 1967 در شهر سمیرنا از ایالت جورجیای آمریکاست. مادرش بتی لو یک بازیگر و مربی آمریکایی و پدرش والتر گریدی رابرتس بود، او یک خواهر بزرگتر به نا لیزانا «لیزا» و یک برادر بزرگتر به نام اریک رابرتس دارد. بازیگر فیلم "آینه آینه" مادر دو فرزند دوقلوی با نامهای هازل و فین و یک پسر با نام هنری است.

جولیا رابرتس

فیلم های جولیا رابرتس

جولیا رابرتس در آثاری چون میستیک پیتزا، ماگنولیاهای فولادی، زن زیبا، خوابیدن با دشمن، هوک، پرونده پلیکان، عروسی بهترین دوست من، ناتینگ هیل، عروس فراری، ارین براکویچ، یازده یار اوشن، دوازده یار اوشن، جنگ چارلی ویلسون، روز والنتاین، بخور عبادت کن عشق بورز، آگوست:اوسیج کانتی، اعجوبه، قلب طبیعی، هوم‌کامینگ و... نقش آفرینی نموده است. او جوایز مختلفی از قبیل یک جایزهٔ اسکار، یک جایزهٔ فیلم بفتا و یک جایزهٔ گلدن گلوب کسب کرده‌است و نام شش فیلم او در میان پرفروش‌ترین فیلم‌های سال‌های خود قرار گرفته‌اند.

رابرتز در دههٔ 1990 و همچنین نیمهٔ اول دههٔ 2000 دریافت‌کنندهٔ بیشترین دستمزد در میان بازیگران زن جهان بود. او از طرف مجلهٔ پیپل پنج بار به عنوان زیباترین زن جهان انتخاب شده است.

بیوگرافی اِما رابرتس

اِما رُز رابرتس بازیگر، خواننده و مدل آمریکایی متولد 10 فوریه 1991 در نیویورک، ایالات متحده آمریکا است. او دختر اریک رابرتس و کایلی کانیگهام و برادرزاده جولیا رابرتس است. اِما در سال 2001، در ده سالگی به عنوان دختر جانی دپ در فیلم کوکائین (فیلم) بازی کرده است، او بعدها اعتراف کرد که اوقات فراغتش در کودکی را در پشت صحنه فیلمهای عمه مشهورش می‌گذراند و عشقش به بازیگری به خاطر عمه اش جولیا شکل گرفته‌است.

اما رابرتس

فیلم های اما رابرتس

اِما رابرتس در آثاری چون اکوامارین، نانسی درو، لایف لایف، دوازده، روز والنتاین، هنر چیره شدن، جیغ 4، ملکه‌های جیغ، تعطیلات، شکار، ما میلرها، مرد خانواده و... ایفای نقش نموده است.

اِما رابرتس یک فرزند به نام رودس رابرت هدلند دارد که در 27 دسامبر 2020 به دنیا آمده است.

نسبت فامیلی 2 بازیگر زن معروف؛ اینهمه سال نمیدونستیم

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی