یورگن لوکادیا

پیام مخصوص همسر یورگن لوکادیا به هواداران پرسپولیس

تاریخ انتشار : 25 مرداد 1401کد مطلب : 88265زمان مطالعه : 2 دقیقه
یورگن لوکادیا بازیکن خارجی جدید تیم پرسپولیس همراه با همسر و فرزندانش وارد ایران شد و این ورود حواشی جالبی به همراه داشت.

پست اینستاگرامی همسر یورگن لوکادیا درباره حجاب و هوادارن پرسپولیس

یورگن لوکادیا، ستاره خارجی و جدید تیم فوتبال پرسپولیس برای عقد قرارداد رسمی با این تیم به همراه همسر و فرزندانش وارد ایران شد. از همان ابتدای ورودش، طرفداران این تیم مشتاق شدند تا بیشتر درمورد خانواده این ستاره هلندی بدانند و طولی نکشید که آمار دنبال کننده های ایرانی در صفحه اینستاگرام همسر یورگن لوکادیا و خود این فوتبالیست افزایش یافت.

همسر یورگن هم با توجه به شرایط جدید پست و استوری های متفاوتی را برای ایجاد رابطه هر چه بهتر و صمیمی تر با ایرانی ها منتشر کرد و با پیام های پرمحبت خود نظرشان را بیشتر جلب کرد.

یورگن لوکادیا

پست همسر یورگن لوکادیا درباره حجاب

همسر بازیکن خارجی تیم پرسپولیس که به خوبی متوجه اهمیت مسئله حجاب در ایران است، تصمیم گرفت در این مورد پستی منتشر کرده و بنویسد:

از همه دنبال‌کنندگان جدید ایرانی‌ام برای کلمات گرم و محبت‌آمیزشان ممنونم. من به شما و فرهنگ‌تان احترام می‌گذارم و تا وقتیکه اینجا هستم با افتخار حجابم را رعایت می‌کنم. بیایید باهم مهربان باشیم.

همسر یورگن لوکادیا

مختصر بیوگرافی یورگن لوکادیا، بازیکن خارجی پرسپولیس

یورگن لوکادیا (jurgen locadia) بازیکن فوتبال اهل کشور هلند، در نوامبر سال1993 متولد شد. او که جزو فوتبالیست های معروف کشور هلند است، از کودکی فوتبال را آغز کرده و در دوراننوجوانی به شکلی حرفه ای دنبال کرد.

یورگن هلندی در سال 1998 پس از پیوستن به تیم بارگرس، فوتبال حرفه ای را آغاز کرد و پس از درخشش در این تیم راهی تیم امن هلند شد و در آنجا تا سال 2008 بازی کرد تا در نهایت به تیم سارتو و بعد از آن ویلم 2 و پی اس ملحق شد.

بازیکن پرسپولیس

بازیکن خارجی تیم فوتبال پرسپولیس سالها پیش با دختری به نام "رایا" ازدواج کرد و در حال حاضر متاهل است. حاصل این ازدواج دو فرزند است. همسر یورگن لوکادیا هنگام ورود به ایران به قانون حجاب ایران احترام گذاشت و با شال و روسری عکسی از لحظه ورودش به ایران در استوری پیج اینستاگرامش منتشر کرد.

پیام مخصوص همسر یورگن لوکادیا به هواداران پرسپولیس

4.521
این مطلب مفید بود ؟192
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی