الناز شاکردوست
کابل پلاک 10، جدیدترین ساخته نوید محمودی با حضور بازیگرانی همچون الناز شاکر دوست و پدرام شریفی به جشنواره فجر امسال نرسید.

پدرام شریفی و الناز شاکردوست در کابل پلاک 10

فیلم سینمایی«کابل پلاک10» ساخته نوید محمودی که بازیگران آن در کشور تاجیکستان مقابل دوربین می روند از رقابت در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر باز ماند.

این فیلم که روزهای پایانی فیلمبرداری را سپری می کند به دلیل آماده نبودن نسخه نهایی، امکان حضور در این دوره از جشنواره را نخواهد داشت.

نوید محمودی که نویسندگی و تهیه کنندگی این فیلم را نیز بر عهده دارد داستان متفاوتی را با حضور ستارگان جوان سینمای کشور به تصویر می کشد. 

الناز شاکردوست و پدرام شریفی

الناز شاکردوست و پدرام شریفی/عکس از فتاح ذی نوری

کابل پلاک 10 دومین فیلم سینمایی است که الناز شاکر دوست و پدرام شریفی در کنار هم نقش آفرینی می کنند. این دو هنرمند در فیلم شبی که ماه کامل شد نقش خواهر و برادر را ایفا می کردند.

در خلاصه فیلم کابل پلاک 10 آمده است:

ثریا :لیلی جان چی رو نگاه میکنی؟
آدم که مردن خودشو تماشا نمیکنه

بازیگران کابل پلاک 10

نیلوفر کوخایی، سوگل خلیق و رضا بهبودی در کابل پلاک 10

بازیگران فیلم کابل پلاک 10 :

النازشاکردوست ، پدرام شریفی ، شیدا خلیق ، آرمین رحیمیان ، سوگل خلیق ، نیلوفر کوخانی ، رضا بهبودی ، امیر حسین عالمی ، مرضیه موسوی ، نازیلا احمدی ، فاطمه غلامی ، فاطمه ابراهیمی ، امیر حسین صادقی ، محمد حسین بربری ، محمد صمدی ، فاطمه حسینی و سه بازیگر تاجیک گروه نهایی بازیگران این فیلم را تشکیل می دهند.

اولین عکس مشترک الناز شاکردوست و پدرام شریفی

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی