فیلم کاکا
فیلم سینمایی کاکا با بازی مهران احمدی و حسین محجوب بعد از سه سال توقیف به سینماها می آید.

زمان اکران فیلم کاکا در سینماها

فیلم کاکا به کارگردانی علی سراهنگ و تهیه کنندگی امیر سمواتی یکی از فیلم های توقیفی سینمای ایران بود که سال 95 ساخته شد و بعد از حدود سه سال بالاخره به روزهای اکران نزدیک شد.

این فیلم سینمایی از فردا چهارشنبه 19 شهریورماه 99 در سینماهای کشور اکران خود را آغاز میکند.

داستان و بازیگران فیلم کاکا

علی سرآهنگ کارگردان سینمای ایران که ساخت فیلم زمانی برای ایستادن را در کارنامه هنری اش دارد سال 95 فیلم کاکا را مقابل دوربین برد اما موفق به اکران این فیلم نشد و بعد از گذشت سه سال این فیلم در سینماهای کشور اکران خود را آغاز میکند.

فیلم کاکا

داستان فیلم کاکا درباره مرد 60 ساله ای که به صورت پنهانی از خانواده با یک زن جوان ازدواج میکند و باخبر شدن پسر و اعضای خانواده اش از این موضوع باعث شکل گیری درگیری در این قصه میشود.

بازیگران فیلم کاکا عبارتند از:

مهران احمدی، حسین محجوب، رویا افشار، فرید سمواتی، رها خدایاری، فرانک کلانتر، رضا اکبر پور، شیفته خرم دل و... بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

مهران احمدی

عوامل ساخت فیلم کاکا عبارتند از:

کارگردان:علی سرآهنگ، تهیه کننده:امیر سمواتی، نویسنده فیلمنامه:علی سرآهنگ و رضا اکبرپور، مدیر فیلمبرداری:مصطفی بافرونی، تدوین:سجاد پهلوان زاده، آهنگساز:مسعود سخاوت دوست، طراح صحنه و لباس:علی نصیری نیا، صدابردار:منصور شهبازی، صدا گذار:علیرضا نکولعل، دستیار تدوین:هرمز فرشی، مدیر تولید:مجید گودرزی، پخش:موسسه درخشان آفتاب عالمتاب، جانشین تهیه کننده:مهدی کارآمد تبریزی.

حسین محجوب و رویا افشار

اکران فیلم کاکا با مهران احمدی بعد از سه سال توقیف در سینماها

1.34
این مطلب مفید بود ؟13
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب :
وبگردی