کالابرگ فجرانه

مهلت استفاده از کالابرگ فجرانه اعلام شد

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1402کد مطلب : 92179زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل توضیحاتی را در خصوص مهلت اعتبار برای خرید با کالابرگ فجرانه، مبلغ و مشمولان دریافت کالابرگ فجرانه ارائه کرد.

اعتبار کالابرگ فجرانه و مبلغ و مشمولان این طرح

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در خصوص مبلغ کالابرگ طرح فجرانه گفت:به ازای هر فرد مشمول مبلغ 220 هزار تومان برای خرید 11 قلم کالای اساسی در نظر گرفته شده است.

بهروز رحیم زاده با اشاره به مهلت استفاده و خرید با اعتبار کالابرگ فجرانه تاکید کرد:طبق طرح کالابرگ فجرانه مبلغ ذکر شده به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و واجدان شرایط به مدت سه ماه آینده فرصت دارند با مراجعه به فروشگاه های مجاز در این طرح نسبت به خرید خود اقدام کنند.

وی در ادامه افزود:اعتبار طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی سه‌ماهه می باشد و کارت های سرپرستان خانوار بر اساس آن در تاریخ هفدهم هر ماه شارژ می شود.

این مقام مسئول عنوان کرد:پس از آنکه اعلام شد طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی شروع شده است برخی با تصور اینکه این طرح محدود به 17 بهمن یا دهه مبارک فجر است در برابر برخی از فروشگاه ها ازدحام کردند و یا موجب سردرگمی برخی از شهروندان شد.

گفتنی است مردم میتوانند برای آگاهی از اینکه مشمول طرح کالابرگ الکترونیکی هستند یا خیر و یا اینکه چه مبلغی برای آنها شارژ شده اقدام به نصب برنامه کاربردی "شما" کنند و یا از کد دستوری #1463*500* از خط تلفن که به نام خودشان باشد استفاده کنند.

رحیم زاده در پایان تصریح کرد:سرپرستان خانوار بدون هیچگونه نگرانی درباره بازه زمانی خرید اقدام به خرید کالاهای اساسی مورد نیاز خود کنند.

انتهای پیام/م

مهلت استفاده از کالابرگ فجرانه اعلام شد

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش خبری نمناک/م
وبگردی