کمند امیر سلیمانی

عکس دهه شصتی کمند امیر سلیمانی با سبیل

تاریخ انتشار : 10 دی 1402کد مطلب : 91619زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمند امیر سلیمانی عکسی قدیمی از خودش منتشر کرد که راجع به چهره اش در عکس واکنش های زیادی گرفت.

استوری جالب کمند امیر سلیمانی با عکس قدیمی اش

کمند امیر سلیمانی که روزهای اخیر با حضور در برنامه با ضیا و صحبت در زندگی شخصی اش بیش از پیش مورد توجه مخاطبان شبکه های اجتماعی قرار گرفت، با بازنشر عکسی قدیمی خود از دوران بازیگری در تئاتر با چهره اش در دوران نوجوانی شوخی و به سبیلی که آن زمان به قول خودش مٌد بود اشاره کرد. عکسی که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید، عکسی از کمند امیر سلیمانی در سال 1364 و مربوط به سریال مخمصه است.

کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی در سریال مخمصه

کمند امیر سلیمانی چند سال دارد؟

این یکی از سوالات پرتکرار شما مخاطبان است که مشتاقید تا سن واقعی کمند امیر سلیمانی را بدانید؛ در پاسخ به این سوال میتوان به بیوگرافی کمند امیر سلیمانی رجوع کرد که این بازیگر زن تاریخ تولد خود را 16 خرداد 1352 عنوان کرده است و شما با توجه به این تاریخ میتوانید سن دقیق بازیگر نقش آذر سریال پدر سالار را حدس بزنید.

کمند امیر سلیمانی

فیلم های کمند امیر سلیمانی عکس از مهدی طهماسبی

جدایی کمند امیر سلیمانی و همسرش

در سالهای گذشته اخباری مبنی بر طلاق کمند امیر سلیمانی از همسرش منتشر شد ولی خانم بازیگر هرگز به این اخبار واکنش نشان نداد و تایید یا ردی از سوی او صورت نگرفت تا اینکه هفته گذشته به عنوان میهمان در برنامه علی ضیا برای اولین بار به این موضوع اشاره داشت و گفت:

باهم زندگیمون رو درست کردیم در واقع؛ ایشون هم تلاش کرد فقط من نبودم. 5 سال از بهترین سالهای دهه سی عمرم رو هم گذاشتم و در اوج اینکه داشتم اینجا کار می کردم، کارو ول کردم و رفتم که زندگی جدیدی بسازیم خوب اولین راهش هم این بود که توی حرفه ایشون شروع کنیم که عکاسی بود. حساب کتاب ها جور در نیومد و....

عکس دهه شصتی کمند امیر سلیمانی با سبیل

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : عکس: نسیم یوسفی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی