تولد
کمند امیر سلیمانی

قابی از کمند امیر سلیمانی که با دیدنش شوکه می شوید

تاریخ انتشار : 27 مهر 1401کد مطلب : 88919زمان مطالعه : 2 دقیقه
این روزها عکسی از کمند امیر سلیمانی دختر سعید امیر سلیمانی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران، منتشر شده است که موجب تعجب طرفدارانش شد.

چهره و عکس متفاوت کمند امیرسلیمانی در سریال مخمصه

این روزها در فضای مجازی فیلمی از کمند امیر سلیمانی ویرال شده است که مربوط به بازی او در 10 سالگی است. کمند امیر سلیمانی دختر سعید امیرسلیمانی از هنرمندان سرشناس سینما و تلویزیون که به واسطه به دنیا آمدن در خانواده ای هنرمند خیلی زود به سمت بازیگری سوق پیدا کرد، در 10 سالگی و در سال 1362 به ایفای نقش در سریال مخمصه پرداخت و نقش دختر خانواده و دانش آموزی پر سر و زبان را بازی کرد، بازی بامزه و خوب کمند در کودکی این روزها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از کمند امیر سلیمانی را در سریال مخمصه مشاهده خواهید کرد.

کودکی کمند امیرسلیمانی

کودکی کمند امیرسلیمانی در سریال مخمصه

مختصر بیوگرافی کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی متولد 16 خرداد 1352 در تهران است. او دختر سعید امیرسلیمانی از هنرمندان سرشناس سینما و تلویزیون و خواهر سپند امیر سلیمانی بازیگر است. کمند به واسطه تولد در خانواده ای هنرمند خیلی زود به سمت بازیگری سوق پیدا کرد و اولین بار در سال 1357 و در 5 سالگی در سریال «هزار دستان» سر صحنه کار رفت و با بازی در سریال هایی چون پدر سالار و همسایه ها مشهور شد. کمند امیرسلیمانی یک فرزند به نام ایلیا دارد که متولد سال 1380 می باشد.

کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی/ عکس از مهدی آزادبخت

فیلم های کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی در فیلم هایی چون بی همگان، گلشیفته، ویلای من، شوخی کردم، شب های مافیا، مردم معمولی، پدر سالار، همسایه ها، قرمز، عروس خیابان فرشته، پاستاریونی، کلبه عمو پورنگ و... از فیلم هایی هستند که در آنها ایفای نقش نموده است.

کمند امیر سلیمانی که بعد از سال ها باز هم در بین مخاطبان تلویزیون با نقش آذر در سریال پدرسالار شناخته می شود، به تازگی در بی همگان ایفای نقش نموده و نقش ناتمام زهره فکور صبور را به اتمام رسانده است.

قابی از کمند امیر سلیمانی که با دیدنش شوکه می شوید

424
این مطلب مفید بود ؟195
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی