بازیگران بچه محل

سوپرایز تولد کمند امیرسلیمانی در برنامه بچه محل

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1399کد مطلب : 31718زمان مطالعه : 2 دقیقه
عوامل برنامه بچه محل، کمند امیرسلیمانی بازیگر این مجموعه را غافلگیر کردند و برایش جشن تولدی ترتیب دادند.

تولد کمند امیرسلیمانی در برنامه عمو پورنگ

کمند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 16 خردادماه 1352 در تهران متولد شد و امسال تولد 47 سالگی اش را جشن گرفت.

این بانوی هنرمند کشورمان این روزها مشغول بازی در مجموعه بچه محل برای کودکان است و عوامل این برنامه جشن تولدی را برای خانم بازیگر در پشت صحنه گرفتند و او را غافلگیر کردند.

تولد کمند امیرسلیمانی در کنار بچه محلی ها

کمند امیرسلیمانی با انتشار عکسی خبر از برگزاری یک جشن تولد در مجموعه بچه محل داد و از آغاز فصل دوم این برنامه در آینده ای نه چندان دور خبر داد.

این بازیگر کشورمان با انتشار این عکس نوشت:

دوستای بچه محل بازم محبت کردن و برام کیک گرفتن. این عکسو میذارم برای عزیزانی که تو دایرکت میپرسیدن سری جدید بچه محل کی شروع میشه میخواستم این خبر خوش رو بدم که به زودی مهمون خونه هاتون هستیم. خوشحالم که منو به عنوان عضو جدید این خانواده پذیرفتین و دوستش داشتین...

عوامل بچه محل

کمند امیرسلیمانی دختر سعید امیرسلیمانی و خواهر سپند امیرسلیمانی است که بازیگری را از دوران کودکی آغاز کرد و در یکی از ماندگارترین تجربه های بازیگری اش در نقش آذر در سریال پدر سالار مقابل دوربین رفت و مدتی است که به جمع بازیگران برنامه بچه محل پیوسته است.

کمند امیرسلیمانی و داریوش فرضیایی

بچه محل عنوان برنامه جدیدی از تیم عمو پورنگ است که با حضور بازیگرانی از دنیای هنر در ماه رمضان پخش خود را آغاز کرد و چند روزی است که فصل اول آن به پایان رسیده است و فصل دوم آن به زودی روی آنتن میرود.

بازیگران بچه محل

بازیگران برنامه بچه محل عبارتند از:

داریوش فرضیایی، نادر سلیمانی، نعیمه نظام دوست، امیرمحمد متقیان، کمند امیر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، سروش جمشیدی، فرهاد بشارتی، سوسن پرور، ابراهیم شفیعی، ایمان صفا، آرش میر احمدی، امیر سهیلی و.... در برنامه بچه محل ایفای نقش میکنند.

سوپرایز تولد کمند امیرسلیمانی در برنامه بچه محل

4.489
این مطلب مفید بود ؟7811
وبگردی