امیرحسین هاشمی

کریم سریال زخم کاری کیست؟

کد مطلب : 82639زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیرحسین هاشمی یکی از بازیگران نسل جوان سینما است که با نقش کریم در سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان به شهرت رسید.

امیرحسین هاشمی ستاره جدید بازیگری

در سینما و تلویزیون ایران تکرار کار کردن برخی از کارگردانان با تعدادی از بازیگران ثابت، از سالهای دور مرسوم بوده و وجود چند کار مشترک میان آنها، گواه بر این ادعا است.

کارگردانانی مانند مسعود کیمیایی با محمدرضا فروتن، حاتمی کیا با پرویز پرستویی، مهران مدیری با سیامک انصاری، عبدالرضا کاهانی با رضا عطاران و ... نمونه هایی از کارگردانانی هستند که با یک یا چند بازیگر بیش از یک کار مشترک سینمایی یا تلویزیونی دارند.

تمام این بازیگران نام برده شده در اغلب فیلم ها نقش اصلی را برعهده دارند اما نمونه هایی از بازیگران  هستند که تقریبا در بیشتر آثار یک کارگردان به عنوان بازیگر مکمل حضور دارند مانند کیانوش گرامی در فیلمهای مسعود کیمیایی.

امیرحسین هاشمی در سریال زخم کاری کیست؟ 

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان یکی از سریال های پرحاشیه اما جذاب این روزهای شبکه نمایش خانگی است که در جذب مخاطبان این رسانه بسیار موفق عمل کرده است.

این سریال علاوه بر چهره های مطرح سینما و تلویزیون، بازیگر جوانی به نام امیرحسین هاشمی را در قاب تصویر نشان می دهد که این روزها با نقش کریم خوش درخشیده است.

امیرحسین هاشمی و محمدحسین مهدویان

امیرحسین هاشمی و محمدحسین مهدویان ، بازیگر و کارگردن سریال زخم کاری

بیوگرافی کوتاهی از امیرحسین هاشمی

امیرحسین هاشمی بازیگر جوان کشورمان 28 مهر 1368 در تهران، متولد شد.

کودکی امیرحسین هاشمی

او فراغ التحصیل دانشگاه آزاد تنکابن است و فعالیت هنری خود را با دستیاری در پشت صحنه و سپس تئاتر در سال 1390 آغاز کرد.

امیرحسین هاشمی با فیلم ایستاده در غبار به کارگردانی محمد حسین مهدویان برای اولین بار مقابل دوربین بازی کرد سپس نقش شادکام در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز1 و 2 را بر عهده گرفت.

امیرحسین هاشمی

امیرحسین هاشمی در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز

این هنرمند جوان کشورمان در فیلم لاتاری به کارگردانی محمد حسین مهدویان نقش ساسان دوست امیرعلی با بازی ساعد سهیلی را بر عهده داشت.

امیرحسین هاشمی و ساعد سهیلی

امیرحسین هاشمی و ساعد سهیلی در فیلم لاتاری

امیرحسین هاشمی در سال 1398 با سریال گیله وا  در نقش احمد با بازی بسیار قابل قبول خود چهره ای شناخته شده تر شد.

سریال تلویزیونی امیرحسین هاشمی

او در آخرین کار سینمایی مهدویان با نام درخت گردو راننده آمبولانس بود و سپس به جمع بازیگران سریال زخم کاری با همین کارگردان پیوست.

امیرحسین هاشمی در نقش کریم

امیر حسین هاشمی در نقش کریم سریال زخم کاری بازی روان و یک دستی را ایفا کرده است. او شخصیت پدری دلتنگ را بازی می کند که به خاطر دخترش اشک می ریزد اما از سوی دیگر،  دست به قتل چندین نفر می زند و هنگام باج گیری از مالک با بازی جواد عزتی توسط او کشته می شود. 

امیرحسین هاشمی یکی از بازیگران نسل جدیدی است که تا به امروز به خوبی از عهده نقشهای خود در سینما و تلویزیون برآمده و کارنامه هنری پرباری را برای خود رقم زده است.

امیرحسین هاشمی بازیگر نقش کریم سریال زخم کاری کیست؟

4.649
این مطلب مفید بود ؟454
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی