کتایون ریاحی

صحنه دیده نشده از کتایون ریاحی؛ خانم شما هم؟

تاریخ انتشار : 16 تیر 1401کد مطلب : 87805زمان مطالعه : 2 دقیقه
کتایون ریاحی با انتشار پستی در اینستاگرامش سعی کرد تا به مخاطبانش این را منتقل کند که سن تنها یک عدد است و انسان می تواند در هر سنی سرزنده باشد.

حرکت عجیب ولی بامزه کتایون ریاحی و پسرش

کتایون ریاحی، بازیگر نقش های اصلی مجموعه های فراموش نشدنی پدر سالار و یوسف پیامبر که در آستانه 51 سالگی قرار دارد، تصویری نسبتا متفاوت از خود و پسرش را در صفحه رسمی اش منتشر کرد که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

کتایون ریاحی بانوی هنرمند سینمای ایران عکسی از خود و پسرش پوریا رحیمیان در اینستاگرام خود منتشر کرد که ژست جالب و کاملا متفاوت خانم بازیگر برای مخاطبان جالب توجه بود.

کتایون ریاحی و پسرش

در این تصاویر خانم بازیگر همراه پسرش در حال بازیگوشی و ادا در آوردن است تا به مخاطبان خود بگوید شاد بودن هنر است و در روزهای عمر نباید خود را درگیر سن و سال نمود بلکه باید فارغ از هر بهانه ای شاد زیست.

مختصری درباره کتایون ریاحی و پسرش پوریا رحیمی

کتایون ریاحی بازیگر و فعال اجتماعی متولد 10 دی 1340 در تهران است که با بازی در مجموعه «پدر سالار»،«پس از باران»،«شب دهم» به شهرت فراوانی دست یافت. آخرین تجربه بازیگری ایشان در 47 سالگی با نقش «زلیخا» در سریال یوسف پیامبر بود که در این سریال بسیار خوش درخشید.

پسر کتایون ریاحی

کتایون ریاحی و پسرش پوریا رحیمیان/ عکس از آزاده امیرخان

پوریا رحیمیان تنها فرزند کتایون ریاحی است که در سال 62 متولد شد و به دلیل علاقه زیادی که به موسیقی داشت از دوران کودکی زیر نظر اساتید به آموزش موسیقی پرداخت و برای تحصیل در این رشته عازم ارمنستان و لندن شد و دوره ای هم در لندن به عنوان استاد موسیقی به تدریس پرداخت. او در کتاب صوتی ماهی قرمزه با مادرش کتایون ریاحی همکاری کرد.

صحنه دیده نشده از کتایون ریاحی؛ خانم شما هم؟

3.553
این مطلب مفید بود ؟3716
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی