سام درخشانی و پژمان جمشیدی

خوب بد جلف 2 به سینمای آنلاین می آید

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1399کد مطلب : 27251زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی خوب بد جلف 2 با بازی پژمان جمشیدی و سام درخشانی در سینمای آنلاین به نمایش گذاشته میشود.

اکران آنلاین خوب بد جلف 2

فیلم سینمایی خوب بد جلف 2 به کارگردانی پیمان قاسمخانی و تهیه کنندگی محسن چگینی از پنج شنبه 9 مرداد در سینمای آنلاین به نمایش گذاشته میشود.

خوب بد جلف 2؛ارتش سری اولین بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و مورد استقبال قرار گرفت و بعد از آن 30 بهمن ماه 98 در سینماها کشور اکران شد اما شیوع ویروس کرونا اکران این فیلم را نیمه تمام گذاشت.

اکران فیلم خوب بد جلف 2 در سینمای آنلاین

خوب بد جلف 2 یکی از فیلم های جشنواره فجر است که سال گذشته به سینما آمد اما اکران آن نیمه کاره ماند و قرار شد که در تیرماه و با بهبود شرایط اکران شود اما ناموفق بودن اکران فیلم های روی پرده عوامل این فیلم را راضی به اکران آنلاین کرد و این فیلم از پنجشنه 9 مرداد به سینمای آنلاین می آید.

پژمان جمشیدی و ریحانه پارسا

دومین ساخته پیمان قاسم خانی در جشنواره فجر به نمایش گذاشته شد و در حالی که خبرهایی از انصراف این فیلم از اکران تابستانی به گوش میرسید، این فیلم از چهارشنبه در سینماهای کشور اکران میشود.

سام درخشانی

فصل اول خوب بد جلف به کارگردانی پیمان قاسمخانی بهمن ماه سال 95 در سینماهای کشور اکران شد و یکی از فیلم های پرفروش آن روزهای سینما بود.

بازیگران خوب بد جلف 2

بازیگران فیلم خوب بد جلف 2 عبارتند از :

سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، گوهرخیراندیش، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، امیرمهدی ژوله، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره، الهام شعبانی و فرهاد آئیش در فیلم خوب بد جلف 2 یا ارتش سری ایفای نقش کرده اند.

خوب بد جلف 2

خوب بد جلف 2 به سینمای آنلاین می آید

3.520
این مطلب مفید بود ؟146
منبع : عکاس :کورش جوان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی