تولد
قطع دست و پا

قطع دست و پای زن جوان بخاطر سنگ کلیه + عکس

تاریخ انتشار : 12 دی 1402کد مطلب : 91653زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن جوان 41 ساله در حالی دست و پایش بریده شد که هیچ وقت فکرش را نمیکرد چنین ماجرای دلخراش و دردناکی را تجربه کند.

اتفاقی دردناک که بخاطر یک سنگ کلیه افتاد

سنگ کلیه مشکلی بظاهر طبیعی است که با یک جراحی ساده و سپری کردن یک دوره درمان مختصر قابل حل است اما برای خانم لوسیندا مالینز 41 ساله، بسیار متفاوت تر آنچه که بتوانید تصور کنید بود و زندگی اش را به شکلی که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید، تغییر داد.

لوسیندا پس از عمل جراحی سنگ کلیه به هوش آمده و متوجه می‌شود که پزشکان دستانش از بازو به پایین و پاهایش را از زانو به پایین همراه با سنگ کلیه از بدن او جدا کرده اند، بله در کمال تعجب و شاید بتوان گفت وحشت، سنگ کلیه منجربه قطع اعضای مهم این زن بینوا شد و میتوان گفت عنوان بی رحم ترین سنگ کلیه تاریخ را به حق به خود گرفت.

بریدن دست و پای زن جوان

بریدن دست و پاهای زن جوان

لوسیندا مالینز، مادر دو فرزند پس از احساس درد و تشخیص سنگ کلیه، ابتدا به بیمارستان فورت لوگان در استنفورد منتقل شد و سپس با آمبولانس به بیمارستان دانشگاه کنتاکی منتقل شد و در آنجا بود که پزشکان یک سنگ کلیه عفونی را در بدن او شناسایی کرده‌اند و آزمایشان نشان داد که لوسیندا از سپسیس رنج می‌برد. وضعیت او به گونه ای بود که برای زنده ماندنش، بایستی دست و پاهایش قطع میشد برای همین پزشکان مجبور به برش هر دو پا و دستانش شدند.

جراحی انجام شد و لوسیندا با کمک خواهرش از بیمارستان به خانه بازگشت؛ تصاویر منتشر شده نشان میداد که با وجود غم عمیقی که در دل این زن وجود دارد سعی کرد با لبخند به خانه باز گردد تا با امید به زندگی ادامه دهد.

قطع دست و پای زن جوان بخاطر سنگ کلیه + عکس

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش خبری نمناک/ن/م
وبگردی