شوهرکشی
بحث ساده ی زن و شوهر به یکباره با حرفی که مرد به شکل نه چندان جدی زد، تبدیل به یک درگیری کاملا جدی شد و پایان تلخی را رقم زد که به هیچ وجه قابل جبران نبود.

شوهرکشی عجیب یک زن پس از یک دعوای ساده

در مورد دعواهای شدید زن و شوهرها بسیار شنیده ایم و میدانیم اینکه یک جروبحث ساده بین آنها یکباره تبدیل به مشاجره ای بزرگ شود تا حدودی عادی است اما نه در حد اینکه منجربه درگیری شدید و قتل به شکلی که در این بخش از نمناک خواهید خواند، شود.

پایان خونین دعوای زن و شوهر سر غذا

در میان اخبار پربازدید روز، ماجرای درگیری خونین یک زوج آمریکایی نظرها را به خود جلب کرد. طبق گزارشات "شانل لوئیس" 35 ساله با همسرش "کریستوفر لوئیس" حین خوردن غذا باهم دچار اختلاف نظر شدند.

اختلاف نظری که خیلی زود تبدیل به یک مشاجره ی جدی و به پایانی تلخ ختم شد، بحثی که اصلا مشخص نیست برسر بد بودن غذا یا اظهار نظر یا انتقادی در مورد آن صورت گرفته است.

آنگونه که خانم " شانل لوئیس " در اعترافات خود گفته است، بحث آنها سر غذا بوده اما به اصل ماجرا و جزئیات دعوایشان اشاره نکرده است. این درگیری لفظی بین آنها بالا گرفته و کم کم جدی میشود تا اینکه مرد بینوا به دلیل عصبانیت به همسر خود می گوید که قصد دارد او را طلاق داده و برای همیشه از شرش خلاص شود.

دعوای شدید زن و شوهر

این را گفته و از خانه بیرون می رود، در همین لحظه " شانل " با نهایت عصبانیت به دنبال شوهرش رفته و قصد تلافی حرف او را دارد که با دیدن موتور چهارچرخ پارک شده گوشه ی حیاط تصمیم دیوانه واری میگیرد.

" شانل " که فقط قصد ترساندن همسرش را داشت، موتور را روشن کرده و با سرعت از پشت سر به او نزدیک شد. همسرش با دیدن این صحنه وحشت کرد و تعادلش بهم خورده روی زمین افتاد، و همین روی زمین افتادن باعث برخورد او با موتور و مرگش شد.

"شانل" در اداره ی پلیس بارها ابراز پشیمانی کرد و توضیح داد که هدفش ترساندن همسرش بود نه قتل او، اما پشیمانی هیچ سودی نداشت و این اقدام نابجا پایان تلخی را رقم زد که به هیچ شکل قابل جبران نبود.

این زن که در حال حاضر منتظر رسیدگی به پرونده ی خود است میگوید:همسرم میدانست که دوست ندارم مرا طلاق بدهد و صحبت دراین مورد همیشه من را به شدت عصبانی میکرد ولی برای آنکه مرا بیشتر ناراحت کند این حرف را به زبان آورد و باعث شد من کنترل خودم را از دست بدهم و دچار چنین اشتباهی شوم.

پایان هولناک دعوای زن و شوهر سر غذا

4.719
این مطلب مفید بود ؟181
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی