کیم کارداشیان

اوضاع کیم کارداشیان بعد زن گرفتن شوهرش + عکس

تاریخ انتشار : 30 دی 1401کد مطلب : 89674زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیم کارداشیان سلبریتی مشهور آمریکایی این روزها بعد از ازدواج مجدد کانیه وست همسر سابقش، با عکسهایی مورد توجه قرار گرفته است.

خوشگذرانی میلیادری کیم کارداشیان پس از انتشار عکسهای همسر سابقش

چند روزی از انتشار عکسهای کانیه وست، شوهر سابق کیم کارداشیان با معشوقه جدیدش نگذشته بود که ویدئویی از کیم کارداشیان وایرال شد و مجازی را منفجر کرد.

کیم کارداشیان بازیگر و سلبریتی مشهور آمریکایی برای تولد شیکاگو، دختر 5 ساله اش جشنی لاکچری گرفت، این جشن تولد پر زرق و برق که بدون حضور پدر شیکاگو برگزار شد، هزینه میلیاردی در پی داشت و خیلی ها این جشن تولد پرهزینه را با عنوان خوشگذرانی میلیادری کیم کارداشیان پس از ازدواج همسر سابقش منتشر کردند.

تولد بچه کیم کارداشیان

کیم کارداشیان ویدیوهایی از تولد دختر 5 ساله اش منتشر کرد که در فضای مجازی بسیار پربازدید شد و واکنش های متفاوتی را در بر داشت. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از جشن تولد میلیاردی دختر کیم کارداشیان را مشاهده خواهید کرد.

تولد دختر کیم کارداشیان

جزئیات تولد لاکچری و میلیاردی دختر 5 ساله کیم کارداشیان

کیمبرلی «کیم» کارداشیان، معروف ترین عضو خانواده کارداشیان ها که صدها میلیون دنبال کننده در توییتر و اینستاگرام دارد، برای دخترش شیکاگو جشن تولدی با تم کیتی گرفت و برای این جشن، چیزی در حدود 240 هزار دلار، معادل 9/8 میلیارد تومان هزینه کرده است.

شیکاگو در جشن تولدش پیراهنی به رنگ صورتی به تن داشت اما لباس کیم یک شلوار جین و تی‌شرت ساده ای بود که عبارت " شیکاگو دوستت دارم " بر روی آن نوشته شده بود.

تولد شیکاگو وست

در تولد دختر کیم کارداشیان که بدون حضور پدرش و همسر سابق کیم کارداشیان، کانیه وست برگزار شد، خانه کیم با طاق‌های بادکنکی صورتی و قرمز تزئین شده بود، خوراکی‌های خوشمزه، از جمله وافل، نودل و شیک با طمع های مختلف برای پذیرایی از مهمانان در نظر گرفته شده بود.

شیکاگو وست

کیم کارداشیان هنرمند و بازیگر و مدل آمریکایی متولد 21 اکتبر 1980 در آمریکا و دختر رابرت کارداشیان، وکیل مدافع و کریس جنر است که به واسطه فیزیک بدنی متفاوتش در کانون توجه مردم و رسانه ها قرار دارد.

کارداشیان دو خواهر به نام‌های کورتنی کارداشیان و کلویی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او سه برادر ناتنی به نام‌های برت و برندون جنر و برودی جنر (مجری تلویزیون) و سه خواهر نانتی به اسم‌های کیسی، کندال و کایلی جنر نیز دارد. این خانواده به دلیل استایل متفاوت و به نمایش گذاشتن الگوهای جدیدی از مد در جهان بسیار مشهور و نه چندان محبوبند.

کیم کارداشیان از همسر سابقش کانیه وست خواننده رپ چهار فرزند به نام های دختر نورث (متولد 15 ژوئن 2013)، پسر سنت (متولد 5 دسامبر 2015)، دختر شیکاگو (متولد 15 ژانویه 2018)، و پسر مزامیر (متولد 9 مه 2019) دارد.

اوضاع کیم کارداشیان بعد زن گرفتن شوهرش + عکس

2.823
این مطلب مفید بود ؟1310
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی