کیم کارداشیان

جدایی شاخ اینستاگرام از نامزدش؛ این یکی هم فرار کرد؟!

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1401کد مطلب : 88154زمان مطالعه : 2 دقیقه
نام خانم سلبریتی جنجالی اینستاگرام مثل همیشه باز هم با خبری منفی و پرحاشیه در لیست وایرال ها قرار گرفت؛ خبری که خصوصی طور است.

جدایی خبرساز کیم کارداشیان از نامزد جدیدش پیت دیویدسون

در روزها و ساعات اخیر، نام کیم کارداشیان که به قول معروف خود را شاخ اینستاگرام میداند بار دیگر با خبر طلاق و جدایی اش، وایرال شده است. کیم کارداشیان پس از 9 ماه تصمیم گرفت تا از نامزد جوانش، پیت دیویدسون جدا شود و طبق انتظار این جدایی با واکنش همسر سابق کیم، یعنی کانیه وست نیز همراه بود که جزئیاتش را در بخش از چهره ها در نمناک میخوانید.

کیم کارداشیان 41 ساله و پیت دیویدسون 28 ساله که تقریبا حدود نه ماه قبل در برنامه Saturday Night Live به عنوان یک زوج در انظار عمومی ظاهر شدند حالا از هم جدا شده و به گفته منبعی نزدیک، دیگر هیچ رابطه و نسبتی با هم ندارند.

کیم کارداشیان

حرف و حدیث ها درباره دلیل این جدایی زیاد است اما این دو شلوغی کار و دوری محل زندگی شان از یکدیگر را دلیل اصلی جدایی اعلام کرده اند که برای بسیاری این دلیل غیرقابل باور است و عقیده دارند که اختلافات دیگری عامل جدایی آنها بوده است.

واکنش طنز و جنجالی کانیه وست به جدایی کیم از نامزد جدیدش

جالب ترین واکنش به این جدایی، واکنش کانیه وست، همسر سابق کیم کارداشیان بود که ساعاتی پیش منتشر شد.

پدر فرزندان کیم کارداشیان در پست اخیرش تصویری از یک روزنامه را با نوشته ای متفاوت منتشر کرد و به این شکل به این جدایی واکنش طنز نشان داد. خواننده پاپ معروف نوشت:

Skete Davidson dead at age 28

اسکیت دیویدسون در 28 سالگی درگذشت

کانیه وست

کانیه وست در این پست که شبیه یک اعلامیه مرگ بود، نام دیگری یعنی "اسکیت" را برای پیت دیویدسون بکار برد؛ اینطور که پیداست این نام، نامی است که وست به شوخی برای این بازیگر به کار می‌برد.

اینطور که پیداست کیم کارداشیان از این نام و رفتارهای کانیه وست به شدت ناراحت شده و بازها نیز به این بی احترامی های او واکنش نشان داده است.

جدایی شاخ اینستاگرام از نامزدش؛ این یکی هم فرار کرد؟!

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی