کیمیا اکرمی
پخش سریال روزهای ابدی و بازی کیمیا اکرمی بازیگر جوان کشورمان در این سریال بهانه ای شد تا به معرفی بیشتر او بپردازیم.

بازی کیمیا اکرمی در سریال روزهای ابدی

سریال روزهای ابدی به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن آقاعلی اکبری سریال جدید شبکه یک سیما است که از دوشنبه 8 دی روی آنتن این شبکه رفت.

این سریال که ماجرای آن در سالهای ابتدایی انقلاب میگذرد با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر و معرفی چند چهره جوان همراه بود که کیمیا اکرمی یکی از آنها است.

کیمیا اکرمی بازیگر نقش محبوبه در روزهای ابدی

کیمیا اکرمی بازیگر جوان کشورمان متولد دهه 70 است و بازی در سریال روزهای ابدی اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون محسوب میشود.

کیمیا اکرمی

این بانوی هنرمند در نمایش پزشک نازنین هم به ایفای نقش پرداخته است اما حضور در سریال روزهای ابدی نقطه عطفی در کارنامه هنری او محسوب میشود و بازی در نقش اول زن این سریال میتواند سکوی پرتابی برای او در تلویزیون باشد.

کیمیا اکرمی بازیگر

کیمیا اکرمی روانشناس و درمانگر بالینی است و به زبان انگلیسی مسلط است و تجربه تدریس آن را هم دارد و در خانواده ای کم جمعیت متولد شد و تنها یک برادر دارد که از او کوچکتر است.

کیمیا اکرمی و برادرش

سریال روزهای ابدی روایتی از روزهای آغازین انقلاب است که به مسائلی چون تسخیر لانه جاسوسی و فعالیت گروهک های مختلف می پردازد.

کیمیا اکرمی سریال

کیمیا اکرمی در سریال روزهای ابدی با بازیگرانی چون احمد نجفی، حمید گودرزی، علیرام نورایی، رحیم نوروزی، صالح میرزا آقایی، جلیل فرجاد، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، امیرمحمد زند، کاوه سماک باشی، امین اسکندریان، یلدا افشارنیا و... همبازی است.

عکس های کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی و حمید گودرزی

کیمیا اکرمی عکس

عکس کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی

نمایش پزشک نازنین

کیمیا اکرمی بازیگر سریال روزهای ابدی را بهتر بشناسید+ تصاویر

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی