تولد
جزیره کیش

سفر ارزان به کیش، چه جوری؟

کد مطلب : 85649زمان مطالعه : 4 دقیقه
سفر خاطرات مادام العمر به ما می دهد و ما را به مکان هایی می برد که برای همیشه در ذهن ما باقی خواهند ماند. بنابراین زمان را هدر ندهید و بلیط هواپیما کیش را با قیمت مناسب در زمستان رزرو کنید! !

چند راه برای سفر ارزان به کیش

همانطور که می دانید سفرکردن آن هم به جزیره کیش هیاهوی عجیبی را برای همه ایجاد می کند. مردم به دلایل مختلف - ماجراجویی، آرامش یا فرار - سفر می کنند. اما یک چیز مشترک همه سفرها، تحول آفرین بودن آن ها است. به طور کلی مسافرت، دید ما به جهان و احساس ما نسبت به خود را تغییر می دهد. ما عاشق سفر هستیم؛ زیرا ما را خوشحال کرده و لحظات به یاد ماندنی را برایمان می سازد. اما اینجا یک مسئله وجود دارد!  هرگاه از اطرافیان میپرسیم؛ اولین چیزی که آنها را از تهیه بلیط هواپیما کیش بازمیدارد، چیست؟ تقریباً همیشه یک پاسخ می دهند:پول. این موضوع تقریبا مهم ترین و اولین چیزی است که از هر کسی می شنویم. اما این مشکل - و چگونگی غلبه بر آن – دلیل نوشتن این مقاله است!

جزیره زیبای کیش

باید این واقعیت را به شما یادآوری کنیم که برای سفر نیازی به پول فراوان ندارید. شاید تور کیش ارزان مانند یک رویای غیرممکن به نظر برسد ولی این تور ساحلی با قیمت مناسب امکان پذیر است و شما می توانید آن را در بهترین حالت تجربه کنید. در واقع تنها چیزی که نیاز دارید این است که بودجه شما با طرز فکرتان هماهنگ باشد تا بتوانید رویای سفر خود را به واقعیت تبدیل کنید. حتی اگر درآمد زیادی نداشته یا بدهی داشته باشید، هنوز راههای زیادی برای تهیه بلیط هواپیما تهران کیش وجود دارد. 

چند راهنمایی مفید برای سفر ارزان به کیش : 

تور کیش

  • تا حد زیادی و به لطف اینترنت، برنامه ریزی برای تعطیلات بسیار ساده تر از گذشته شده است. در واقع رزرو هتل، پرواز یا شام تنها با یک جستجوی سریع در گوگل امکان پذیر است و اگر کمی عمیقتر بگردید، میتوانید همه چیز را از پروازهای ارزان تا جایگزینهای اقامتی کمهزینه به راحتی و در سه کلیک پیدا کنید. 
  • به عنوان یک قانون کلی، پیشنهاد میکنیم برای پروازهای داخلی حداقل یک ماه قبل و برای پروازهای بینالمللی دو ماه جلوتر رزرو کنید. البته اگر اهل ریسک هستید، باید بگیم که بلیط لحظه آخری کیش همیشه در دو سه روز باقی مانده به پروازتان به فروش می رسد و خب البته که گاهی وقت ها هم همه چیز ممکن است که باب میل پیش نرود و شما نتوانید این بلیط را تهیه کنید. بنابراین این که از یک ماه قبل رزرو کنید و یا منتظر بلیط هواپیمای کیش در لحظات آخر بمانید، انتخابش با شماست. 
  • بلیط هواپیما تهران کیش و یا از هر مبدأ دیگری در فصل زمستان با تخفیف های خوبی رو به رو می شود که به شما فرصت چند روزی استراحت را در هوایی پاک با مناظر زیبا می دهد. البته باید گفت که این تخفیف ها بر روی هزینه اقامت شما در هتل و همچنین در مراکز خرید کیش وجود دارد! بنابراین تور کیش در زمستان برابر است با ارزان ترین زمان سفر به این جزیره مرجانی !
  • اگر به دنبال هتل های خوب کیش که قیمت مناسبی را دارند، هستید؛ بایدهتل شایان کیش و هتل هلیا کیش را معرفی کنیم. امکانات رفاهی این دو هتل به شما این امکان را می دهد تا هزینه های جانبیتان را کاهش دهید. 
  • اگر غذای خوب در اولویت سفر شماست، راه های زیادی برای صرفه جویی در هزینه غذا وجود دارد. در واقع باید بدانید که از تعطیلات چه می خواهید. اگر میخواهید شامهای خیلی خوبی را در رستوران های کیش صرف کنید، میتوانید با صرف صبحانه و ناهار ارزانتر، هزینه آن را جبران کنید. اولویتبندی و برنامهریزی وعدههای غذایی که میخورید، تضمین میکند که در حدود بودجه خود باقی بمانید. همچنین ما پیشنهاد میکنیم که از کیشوندان راهنمایی بگیرید تا بفهمید که رستوران های ارزان در کیش کجاست ؟ 
  • انعطاف پذیر باشید و با مردم محلی ارتباط برقرار کنید. اگرچه وسوسه انگیز است که برنامه سفر خود را از قبل برنامه ریزی کنید اما در هر صورت مهم است تا در زمان هایی که همه چیز درست پیش نرفت، منعطف باشید. در ضمن ارتباط با مردم محلی می تواند، تجربیات سرگرمکنندهای را به شما بدهد.بیشتر مسافرینی که تجربه با مردم محلی را دارند، می گویند"  ارتباط با مردم محلی، سفر شما را به یاد ماندنیتر و هیجانانگیزتر میکند. زیرا چیزهایی در مورد شهر یاد خواهید گرفت و ماجراجوییهای ارزانقیمتی را کشف می کنید که هیچ کس دیگر از آن خبری ندارد. همچنین آن ها می گویند:«ایجاد این ارتباطات انسانی اساساً به شما تجربه بیشتری میدهد.مهم نیست که چقدر پول خرج کنید، ایجاد ارتباطات انسانی در سفر فراتر از مزایای مالی است.
  • با یک ایرلاین ارزان قیمت پرواز کنید! صحبت از خطوط هوایی مقرون به صرفه شد، آنها راه بسیار خوبی برای صرفه جویی در هزینه بلیط کیش هستند - اما فقط در صورتی که بخواهید کمی راحتی را فدا کنید. 
  •  هر یک از ما به استراحت نیاز داریم - مخصوصاً در سال سختی مانند امسال که کرونا هم بوده است! بنابراین برای یک سفر ارزان ولی حتمی، یک بودجه روزانه تنظیم کنید و به آن پایبند باشید! می توانید از (note) تلفن همراهتان استفاده کنید که در آن هزینه های روزانه خود را یادداشت کنید. از آنجایی که ما در هنگام خرید تنقلات یا نوشیدنی در طول روز بیشتر از بودجه خود فراتر می رویم، همیشه چیزی برای خوردن و نوشیدن با خود ببرید تا هر روز با خرید بستنی، قهوه یا ساندویچ در یک کافه وسوسه نشوید.
  • از خرید در مکانهای توریستی خودداری کنید - زیرا سوغاتی ها و بسیاری از صنایع دستی و ... در این مناطق وجود دارند که به قیمت های بیشتری فروخته می شوند.
  • اگر قصد بازدید از جاذبههای شلوغ، مانند پارکهای تفریحی، موزهها یا منظرهها را دارید - بررسی کنید که آیا امکان رزرو و خرید بلیط آنلاین قبل از حرکت وجود دارد یا خیر. نه تنها در زمان زیادی صرفه جویی خواهید کرد -بلکه این کار اغلب گزینه بسیار ارزان تری است. 

سفر ارزان به کیش، چه جوری؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی