تولد
رنگ کابینت
کابینت آشپزخانه مسئولیت زیادی در زیبایی خانه دارد از این رو بهتر است برای انتخاب رنگ کابینت نکاتی را بدانید و رعایت کنید تا انتخاب درست تری داشته باشید.

بهترین رنگ کابینت آشپزخانه برای لوازم سیلور و مشکی

سیلور و مشکی از جدیدترین رنگ های وسایل برقی آشپزخانه هستند که می‌توانند در چیدمان یک آشپزخانه‌ی فوق‌العاده و مدرن به کمک‌ تان بیایند. این رنگ ها با ویژگی های خاص خودشان توجه طیف وسیعی از خریداران از جمله عروس خانم ها را جلب کرده اند.

اگر شما نیز جزو بانوانی هستید که از این رنگ برای وسایل خود در آشپزخانه استفاده می کنند و نگران انتخاب رنگ کابینت آشپز خانه و ترکیب آن با رنگ سیلور و مشکی وسایل هستید، باید بگوییم نگرانی تان بجاست زیرا کابینت اصلی ترین و بزرگ ترین بخش دیزاین هر آشپزخانه ای است که به محض ورود به خانه آشپز خانه مورد توجه قرار می گیرد پس باید رنگ آن با سایر وسایل هماهنگ باشد تا بتواند جلوه زیبایی به افراد ارائه کند.

برای لوازم آشپزخانه با رنگ سیلور، می‌توانید از یک ترکیب رنگی که با آن هماهنگی داشته باشد و به آن تضادی زیبا بخشید، استفاده کنید. در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه برای هماهنگی با لوازم سیلور، مهمترین نکته‌ها عبارتند از طراحی داخلی، ابعاد فضا و نورپردازی. این عوامل می‌توانند تأثیر زیادی بر جلوه نهایی فضا داشته باشند. در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک، برخی از رنگ‌هایی را که با لوازم آشپزخانه سیلور و مشکی هماهنگی خوبی دارند، معرفی شده اند.

آبی

امروزه کابینت های رنگی بسیار ترند شده اند و افراد بسیاری از آن استفاده می کنند. اگر به دنبال رنگ کابینتی هستید که به وسایل سیلور و مشکیتان بیاید، رنگ آبی را انتخاب نمایید زیرا این رنگ به دلیل تضاد خوبی که با رنگ سیلور و مشکی دارد، می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای کابینت‌های آشپزخانه باشد. کابینت های آبی رنگ دارای تناژ مختلفی هستند. معمولاً آبی کم رنگ دارای طرفداران بسیاری می باشد.

دکوراسیون آشپزخانه

سفید

کابینت سفید یکی از پرطرفدار ترین ها در سال 2024 است که هیچ گاه از مد نمی افتد. هماهنگی کابینت‌های سفید با لوازم آشپزخانه سیلور و مشکی به فضا جلوه‌ای روشن و مینیمالیستی می‌بخشد. کابینت‌ های سفید همیشه ظاهر لوکسی و برای خانه های مدرن مناسبند، این رنگ کابینت ها، آشپزخانه را بزرگ و دلباز نشان می‌ دهند. در کنار وسایل مشکی و کابینت سفید می‌ توان از کف پوش‌ های قهوه‌ ای و طرح چوب استفاده نمود.

خاکستری

ترکیب خاکستری و مشکی در آشپزخانه های پر نور می تواند فوق العاده به نظر برسد، خاکستری یک رنگ خنثی و سرد است که می توان با انواع رنگ ها ست کرد. رنگ خاکستری به عنوان یک رنگ میانی، می‌تواند بین رنگ‌های سیاه و سفید قرار گیرد و با لوازم آشپزخانه سیلور و مشکی هماهنگی خوبی داشته باشد.

طلایی

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی از رنگ طلایی بسیار استفاده می شود. این رنگ باعث می شود فضای آشپزخانه ما لوکس و تجملاتی جلوه کند.ترکیب طلایی و سیلور یا طلایی و مشکی، جلوه‌ای شیک و لوکس را به فضا می‌بخشد و در برخی مدل‌های کابینت بسیار جذاب و متفاوت استفاده می‌شود.

زرد

رنگ زرد، احساس گرما و شادابی را به فضا اضافه می‌کند و با لوازم سیلور و حتی لوازم آشپزخانه مشکی تضادی زیبا و جذاب ایجاد می‌کند. کابینت های زرد رنگ و لیمویی در کنار وسایل مشکی و سیلور می تواند موجب بازتاب و منعکس شدن نور شود و آشپزخانه را روشن تر از حالت عادی نشان دهد و یک تضاد بسیار شیک و خاص را به وجود آورد.

کابینت زرد

بژ

رنگ بژ یک گزینه کلاسیک و زیباست که با لوازم برقی مشکی یا سیلور به خوبی ترکیب می‌شود و به فضا حس آرامش و زیبایی می‌دهد. این رنگ از دسته رنگ‌های خنثی بوده و با اکثر رنگ‌های گرم و سرد، ترکیب رنگی خوب و راضی کننده‌ای را به وجود می‌آورد و به دلیل رنگدانه‌های اضافه‌ای که دارد، گرد و خاک را کمتر نشان داده و فضای آشپزخانه شما را بسیار گرم و دلنشین خواهد کرد.

صورتی

داشتن کابینت های صورتی در آشپزخانه های مدرن باعث می شود آشپزخانه از حالت سرد و بی روح بودن خود در بیاید و با نگاه کردن به آن انرژی زیادی به افراد منتقل شود. قرار گیری مشکی و صورتی در کنار یک دیگر ترکیبی بسیار جذاب و پر طرفدار می باشد. در کنار این کابینت ها و وسایل مشکی می توانید از کفپوش مشکبی استفاده نمایید.

نارنجی

اگر به دنبال یک رنگ جدید و جذاب هستید، رنگ نارنجی می‌تواند گزینه‌ای متفاوت باشد که با لوازم آشپزخانه سیلورو مشکی هماهنگی زیبایی ایجاد می‌کند. کابینت نارنجی در سبک دکوراسیون های مدرن و کلاسیک جز رنگ هایی است که برای اغلب افراد محبوب بوده و محبوب خواهد ماند. قرار گیری رنگ نارنجی و مشکی در کنار یکدیگر نه تنها بسیار جذاب و چشم نواز است بلکه می تواند گرما و صمیمیت در فضای آشپزخانه ایجاد کند و آشپزخانه های دارای نور کافی را بزرگ جلوه دهد.

سبز زیتونی

رنگ سبز زیتونی یک گزینه طبیعی و دلپذیر است که با لوازم آشپزخانه مشکی یا سیلور، ترکیب زیبا و متفاوتی ایجاد می‌کند. این رنگ یاد آور طبیعت است و یک فضای جذاب و ارگانیک در فضای داخلی خانه ایجاد می کند و آرامش و تعادل و تازگی می بخشد. از سبز می توان در دکوراسیون های نئوکلاسیک، کلاسیک و مدرن استفاده نمود.

کابینت زیتونی

کرم

زیبا ترین و در دسترس ترین رنگ کابینت برای آشپزخانه کرم است. این رنگ خنثی به راحتی با سایر رنگ ها ترکیب می شود و می تواند فضایی مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک بسازد و آشپز خانه را بسیار بزرگ تر و دل باز تر نشان دهد. در کنار کرم و مشکی می توان از رنگ های طلایی و قهوه ای نیز استفاده نمود.

قهوه ای

رنگ قهوه ای سال ها است که برای کابینت استفاده می شود و هیچ وقت از مد نمی افتد. استفاده از کابینت قهوه ای در کنار وسایل مشکی و سیلور یک فضای کلاسیک و بسیار جذاب ایجاد نموده و فضای آشپزخانه را بسیار آرام و دلنشین می کند. رنگ قهوه ای و مشکی را نیز می توان با سفید کرم و زرد نیز به راحتی ترکیب کرد و یک دکوراسیون بی نظیر در آشپز خانه ساخت.

دودی

رنگ دودی یکی از رنگ های جذاب و خاص می باشد که می توان آن را در کنار وسایل مشکی و سیلور به کار برد. انتخاب کابینت دودی و ترکیب آن با وسایل سیلور و مشکی معمولاً توسط افراد خاص پسند صورت می گیرد. افراد می توانند در کنار کابینت دودی و وسایل مشکی از رنگ سفید و کرم نیز استفاده کنند.

سخن آخر

انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه به سلیقه و سبک دلخواه شما بستگی دارد. مهم است که رنگی را که با لوازم سیلور ترکیب خواهد شد، با دقت انتخاب کنید تا جلوه نهایی فضا به دلخواه شما باشد. توجه داشته باشید که نورپردازی، اندازه اتاق و سبک طراحی آشپزخانه نیز می‌تواند تأثیر زیادی بر رنگ‌ بندی داشته باشد. بهتر است قبل از تصمیم‌گیری، نمونه‌های مختلف رنگی را در فضای مورد نظر تست کنید تا بهترین تطابق رنگی را برای آشپزخانه‌تان انتخاب کنید.

شیکترین رنگ کابینت آشپزخانه برای لوازم سیلور و مشکی

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
وبگردی