آشپزخانه جذاب
کاشی بین کابینتی، محصولی است که روی جذابیت و شخصیت آشپزخانه و منزل ما تأثیر مستقیم دارد.

تزیین دکوراسیون آشپزخانه با کاشی بین کابینتی

از دیدگاه متخصصان دکوراسیون داخلی، نمای آشپزخانه یکی از حساس ترین نقاط منزل است و اگر جذاب و چشمگیر باشد، می تواند روی کل نمای منزل تأثیر بگذارد. یکی از مهم ترین نقاط در نمای آشپزخانه، نمای بین کابینت های بالایی و پایینی (هوایی و زمینی) است. کارشناسان برای این فضا، کاشی بین کابینتی یا اصطلاحاً تایل بین کابینتی را در نظر گرفتند. استفاده از این نوع کاشی مزایای فراوانی دارد و می توانید جذابیت خاصی به منزل شما ببخشد.

در این مقاله قصد داریم در مورد کاشی بین کابینتی و مزایای استفاده از آن در منزل صحبت کنیم. در صورتی که شما هم می خواهید با این المان جدید در دکوراسیون داخلی آشنا شوید و جذابیتی خاص و منحصر به فرد به منزل خود ببخشید تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

کاشی بین کابینتی چیست؟

کاشی بین کابینتی که با عنوان تایل بین کابینتی هم شناخته می شود، یکی از جدیدترین، جذاب ترین و شیک ترین المان های دکوراسیون داخلی است. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این المان بین کابینت های هوایی و زمینی نصب می شود. این المان هم جذابیت خاصی دارد و هم می تواند از دیوار آشپزخانه در برابر رطوبت، آلودگی و پاشش مواد غذایی محافظت کند.

یکی از حساس ترین نقاط منزل برای خانواده ها و خصوصاً بانوان ایرانی، آشپزخانه است و اگر آشپزخانه منزل زیبا و جذاب باشد، بانوی خانه هم از این زیبایی انرژی می گیرد و روحیه ای شاداب و پرانرژی خواهد داشت. کاشی بین کابینتی می تواند فضای آشپزخانه را جذاب، شیک و دلپسند جلوه دهد. اکنون که با کاربرد و جایگاه تایل بین کابینتی آشنا شدیم، زمان آن رسیده است که با مزایای این محصول برای منزل آشنا شویم.

مزایای کاشی بین کابینتی

کاشی یا تایل بین کابینتی مزایای بسیاری دارد که در این بخش از مقاله تصمیم داریم به چند مورد از این مزایا اشاره کنیم:

آشپزخانه زیبا

آثار روانی و عاطفی مثبت روی اعضای خانواده

وقتی منزلی زیبا، شیک و جذاب داشته باشید، قطعاً روی روحیه شما و سایر اعضای خانواده تأثیر روانی مثبت می گذارد، کیفیت زندگی شما را بیشتر می کند و باعث می شود که با رضایت بیشتری به زندگی ادامه دهید و از منزلی که دارید لذت ببرید. در واقع بانویی که دارد در یک آشپزخانه زیبا آشپزی می کند، قطعاً غذاهای خوشمزه تری می کند.

زمان نصب کمتر

زمان نصب کاشی بین کابینتی نسبت به سرامیک های قدیمی خیلی کمتر است. برای نصب تایل بین کابینتی به نصاب حرفه ای نیازی نیست و خود شما به راحتی می توانید آن ها را نصب کنید و این کار هیچ دردسر یا به هم ریختگی خاصی ندارد. این در حالی است که برای نصب سرامیک های قدیمی لازم است سرامیک کار چند روز زمان بگذارد.

امکان نظافت و شستشوی راحت

استفاده از تایل بین کابینتی این امکان و اختیار را به شما می دهد که خیلی راحت فضای بین کابینت ها را تمیز کنید و چربی ها و آلودگی ها را از روی آن ها پاک کنید. برخی از افراد تصور می کنند که آب به زیر این نوع کاشی نفوذ می کند. این در حالی است که اصلاً چنین مسئله ای درست نیست؛ زیرا کاشی های بین کابینتی ضد آب و غیرمتخلخل هستند و امکان نفوذ آب در آن ها وجود ندارد.

چگونه تایل بین کابینتی مناسب برای آشپزخانه انتخاب کنیم؟

تایل های بین کابینتی بسیار متنوع هستند و به همین خاطر دست شما در انتخاب طرح مورد نظر کاملاً باز است. برای انتخاب کاشی بین کابینتی باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید:
طراحی آشپزخانه

رنگ کابینت ها

برای انتخاب کاشی بین کابینتی باید به رنگ کابینت ها توجه ویژه داشته باشید. سعی کنید بین رنگ کابینت و رنگ تایل بین کابینتی نوعی هماهنگی یا تضاد وجود داشته باشد. اگر رنگ کاشی و کابینت، هم رنگ یا هماهنگ باشد (مثل سفید و طوسی) نوعی زیبایی و نشاط در آشپزخانه به وجود می آید ولی رنگ های متضاد، باعث می شود که کاشی و کابینت بیشتر به چشم بیاید.
یکی از زیباترین رنگ ها برای کاشی بین کابینتی، رنگ سفید است که هم نور را به محیط آشپزخانه می آورد و آشپزخانه را روشن تر می کند و هم با سایر رنگ ها، ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد می کند.

مساحت آشپزخانه

اگر آشپزخانه ای کوچک دارید بهتر است از کابینت و کاشی با رنگ روشن استفاده کنید تا آشپزخانه دلبازتر به نظر برسد. البته رنگ های روشن نیاز به نظافت بیشتری دارند؛ چون قاعدتاً زودتر تحت تأثیر چربی و انواع آلودگی ها قرار می گیرند.

قیمت و خرید آنلاین کاشی بین کابینتی

مزایای آشپزخانه زیبا

در صورتی که تمایل دارید برای فضای بین کابینت های خود، کاشی بین کابینت خریداری کنید، پیشنهاد می شود از محصولات ارزشمند فروشگاه اینترنتی منزل manzel.ir استفاده کنید. این فروشگاه اینترنتی کار را برای شما آسان کرده، تصاویر مختلفی از محصولات ارائه کرده و در این فروشگاه می توانید تایل بین کابینتی مورد نظر خود را خیلی راحت سفارش دهید. این فروشگاه تلاش کرده طیف وسیع و متنوعی از تایل های بین کابینتی را در فروش خود عرضه کند تا دست مشتری برای انتخاب باز باشد. برای خرید کاشی بین کابینتی باید ابتدا طول و عرض فضای بین کابینت ها را اندازه گیری کنید و سپس بر اساس این طول و عرض، تعداد تایل مورد نیاز را خریداری کنید. فروشگاه منزل تلاش می کند که قیمت انواع کاشی بین کابینتی را به صورت به روز و جدید اعلام کند تا مخاطب بتواند خیلی راحت تر و با آگاهی بیشتر دست به انتخاب بزند.
 
برای مشاهده قیمت روز و خرید آنلاین کاشی بین کابینتی (تایل بین کابینتی) به لینک زیر مراجعه کنید:

یک آشپزخانه جذاب و ماندگار با کاشی بین کابینتی

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی