تولد
دکوراسیون آشپزخانه
در سال جدید خانم ها به دنبال آخرین مدل برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه هستند. برای داشتن آشپزخانه ای جذاب می توانید از ترندهای آشپزخانه 2022 استفاده کنید.

سبک دکوراسیون آشپزخانه ترند 2022

فرقی ندارد که شما در یک آپارتمان کوچک اجاره ای زندگی می‌ کنید یا خانه بسیار بزرگی دارید. در هر صورت چیدمان‌ خانه اهمیت بسیار زیادی دارد و خیلی از شما دوست دارید که همیشه از آخرین مد ها و ترند ها استفاده کنید. به همین دلیل قصد داریم که در این قسمت از دنیای مد نمناک برند های متفاوت و جذاب آشپزخانه در سال 2022 را به شما معرفی کنیم که قطعاً با دیدن آن ها ایده های خوبی خواهید گرفت.

آشپزخانه با سبک قدیمی

اگر می خواهید که منحصر به فرد به نظر برسید، می توانید از آشپزخانه های به سبک قدیمی کمک بگیرید. میز های چوبی که کمی حالت نوستالژی دارند یا گاز هایی با طرح های قدیمی اما با ساخت قدرتمند، می توانند یک فضای سنتی را در خانه شما به‌وجود بیاورند که احتمالا بسیاری از شما عاشق این مدل ها خواهید شد.

آشپزخانه با سبک قدیمی

سبز ملایم

سبز ملایم متمایل به طوسی می‌ تواند یکی از بهترین و شیک ترین رنگ هایی باشد که در سال 2022 می توانید برای کابینت های آشپزخانه از آن استفاده کنید. این رنگ حالت خنثیِ بسیار جذابی دارد؛ مخصوصاً اگر کمی براقیت به آن بدهید، فضا بسیار جذاب و آرامش بخش جلوه می‌ کند.

آشپزخانه با سنگ مرمر

این آشپزخانه ها فضای بسیار زیبایی را در منزل ایجاد می کنند. سنگ مرمر یکی از شیک ترین سنگ هایی است که می توانید برای کابینت و جزیره آشپزخانه از آن ها کمک بگیرید.

آشپزخانه با سنگ مرمر

کاشی منحصر به فرد

این دفعه اگر خواستید برای آشپزخانه خود کاشی انتخاب کنید، سعی کنید از ابعاد و بافت متفاوت کمک بگیرید؛ کاشی هایی که طرح کلاسیک دارند، معمولاً می توانند زیبایی خاصی را به آشپزخانه شما هدیه دهند.

ست کردن جزیره با کابینت ها

جزیره می تواند یکی از بهترین چیزهایی باشد که داخل آشپزخانه دارید و زمانی فضا را زیباتر می‌ کند که تمام بافت و مواد به کار رفته از آن با کابینت ها یکدست باشند تا ظاهر آشپزخانه را شیک کنند.

ست کردن جزیره با کابینت ها

استفاده از رنگ‌ های بولد

اگر می‌ خواهید آشپزخانه خیلی چشم گیر باشد، از رنگ های بولد استفاده کنید. حتی می‌ توانید یک رنگ مشکی خیلی براق یا سفید خیلی براق را با یکدیگر همراه کنید که رنگ های بولد و جذابی از آب در می آیند.

مرمر سبز

کاشی به رنگ مرمر سبز می‌ تواند یکی از جذاب ‌ترین کاشی هایی باشد که برای آشپزخانه استفاده می کنید که حس آرامش، زیبایی و قرار گرفتن در طبیعت را وارد خانه می کند.

سبک 1950

باز هم اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که از کارهای سنتی لذت می برید، بدانید که سبک 1950 برای آشپزخانه یک فضای پر انرژی و جذاب را برای تان ایجاد می‌ کند و حس می‌ کنید که در یک لوکیشن جذابِ فیلم برداری در حال پخت غذا هستید.

شیک ترین ترند دکوراسیون آشپزخانه در سال 2022

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی