اپلیکیشن کمدا
در کُمُدا می توانید لوازم خود را در یک جامعه 1میلیونی خانم ها از سراسر ایران به فروش برسانید و از درآمد فروش آن وسایل مورد نیازتان را تهیه کنید.

دوست پیدا کن و کسب و کارت را بزرگ کن

کُمُدا شبکه اجتماعی خرید و فروش دخترانه با امکاناتی جذاب و متنوع است که اعضای آن می توانند با رویکرد حمایتی این اپلیکیشن، بدون کسر درصد از فروش، خرید و فروشی امن و بی واسطه انجام دهند و با سایر اعضا تعامل و ارتباط برقرار کنند.

در کُمُدا می توانید لوازم خود را در یک جامعه 1میلیونی خانم ها از سراسر ایران به فروش برسانید و از درآمد فروش آن وسایل مورد نیازتان را تهیه کنید.

بیزکلاب چیست و چطور می توان از طریق آن در منزل درآمدزایی کرد؟

کسب درآمد در خانه تا امروز یکی از دغدغه های همیشگی اکثر خانم ها بوده. خبر خوب اینکه کُمُدا با رویکرد حمایتی خود امکاناتی را در صفحه ی اول اپلیکیشن فراهم کرده که کسب و کارها در آن به صورت رایگان در معرض جامعه 1میلیونی آن نمایش داده می شوند.
در این اپلیکیشن همه خانم ها با هر سطح درآمدی، استعداد و مهارت هنری می توانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند و با کمک ”بیزکلاب” آن را رشد بدهند و به درآمدزایی برسند.
اگر راه اندازی کسب و کار شخصی و رشد شغل خانگی از دغدغه های شما هم بوده، با امکان بیزکلاب در شبکه ی اجتماعی کُمُدا که متشکل از 1 میلیون عضو از سراسر ایران است، کسب و کار خود را به صورت کاملا رایگان ارتقا دهید.
کسب و کار با کمدا

در شبکه اجتماعی کمدا چه افرادی و چه چیزهایی برای خرید و فروش وجود دارد؟

تنوع کامیونیتی های مختلف مثل شیک و پیک، بیوتی میوتی، کتاب خور، خونه مونه، خوشمزه ها و ... در این شبکه اجتماعیِ خرید و فروش شگفت انگیز است. تا الان بیش از 3میلیون آیتم با موضوع های کتاب، آرایشی بهداشتی، لوازم خانه و آشپزخانه، خوراکی، بازی و سرگرمی، کودک و سیسمونی، دکوریجات، ورزشی، لوازم پت، کوهنوردی و سفر در اپلیکیشن کُمُدا آپلود شده است که با یک جست و جو ساده می توانید هر چیزی که می خواهید پیدا کنید.
این شبکه اجتماعی فضای امن و مطمئنی را فراهم کرده که همه ی خانم ها بتوانند با هر سلیقه ای، در آن فعالیت، تعامل و درآمدزایی کنند. اعضای این شبکه اجتماعی می توانند افراد هم فکر و هم سلیقه خود را پیدا کنند و همچنین از طریق قابلیتی به اسم فیل (Feel) با یکدیگر تعامل داشته باشند. با قابلیت فیل، امکان اضافه کردن محتواهای غیر فروشی فراهم شده و فضایی برای گفت وگو، معاشرت، انتقال احساسات و تجربه های خرید و فروش شکل گرفته است.

آیا کُمُدا حق کمیسیون دریافت می کند؟

در آمدزایی با کمدا
خبر خوب این که شبکه اجتماعی کمدا از فروشنده ها هیچ درصدی از فروش، کسر نمی کند. کمدا همچنین گارانتی پرداخت و درگاه امن خرید دارد. به این معنا که مبلغ پرداختیِ خریدار پس از خرید، تا زمانی که خرید به دستش برسد پیش کمدا محفوظ می ماند و بعد از دریافت در صورتی که مشکلی نداشته باشد به حساب فروشنده واریز می شود.
کسب درآمد از کمدا

چرا باید از شبکه اجتماعی کمدا خرید و فروش کرد؟

کمدا فقط جایی برای خرید و فروش نیست! با گشت و گذار در کُمُدا احساس می کنید که در پاساژ یا مرکز خرید شهر در حال قدم زدن هستید و تمام آیتم های آن نزدیک به سلیقه شماست.
کمدا داستان انسان های واقعی، دختران مستقل و خودساخته و خانم های قوی و با اراده است. جایی که در آن می توانید به راحتی هم سلیقه های خود را پیدا کنید، از آنها حمایت کنید، گفت و گو کنید، از تجربیات هم استفاده کنید و درصورت نیاز با آگاهی و تجربه خوب خرید کنید.این تنوع امکانات کمدا را محل امن و مناسبی برای برقراری ارتباط، اشتراک گذاری تجربیات و آشنایی با سبک زندگی اعضای آن کرده است.
در بستر کمدا کسب وکارهای زیادی از خانه و به صورت آنلاین به وجود آمده اند و دوستی های ارزشمندی بین اعضای آن شکل گرفته است.
همه جای ایران کمداست!
در حال حاضر 1میلیون خانم ایرانی از 120شهر ایران در کمدا فعالیت دارند که موفق به درآمدزایی خوبی از طریق این اپلیکیشن شده اند و همچنین دوستی ها، انتقال تجربه ها و تعاملات انسانی زیادی را در کنار خرید و فروش ها توانسته اند رقم بزنند.

چطور می توانم عضو کمدا شوم؟

برای فعالیت در این شبکه اجتماعی فقط کافیست در این اپلیکیشن ثبت نام کنید و پروفایل (کمد) خود را بسازید. با امکانات متنوع کمدا به سادگی می توانید شروع به خرید و فروش کنید و افراد مورد علاقه خود را دنبال کنید.
اگر اندرویدی هستید؛ با دانلود شبکه اجتماعی کمدا از گوگل پلی یا کافه بازار می توانید به راحتی عضوی از خانواده یک میلیونی این شبکه اجتماعی باشید. برای آشنایی بیشتر اینستاگرام شبکه اجتماعی کمدا به نشانی https://instagram.com/komodaa را دنبال کنید.

درآمدزایی در خانه با اپلیکیشن کمدا، شبکه اجتماعی خرید و فروش امن

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : رپورتاژ
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی