لادن مستوفی

لادن مستوفی قبل از عمل زیبایی ؟!! + عکس

تاریخ انتشار : 9 دی 1402کد مطلب : 91595زمان مطالعه : 2 دقیقه
عکس های جدیدی از لادن مستوفی با عنوان عکس های قبل از عمل زیبایی در فضای مجازی در حال چرخش است، عکسهای قبل از عمل لادن مستوفی را برایتان آماده کرده ایم.

عکس لادن مستوفی قبل و بعد از عمل زیبایی !!!

پس از پخش قسمت اول سریال گناه فرشته، بازی شهاب حسینی در نقش حامد تهرانی و لادن مستوفی در نقش مهتاب همسر شهاب حسینی بسیار مورد توجه قرار گرفت و عکس هایی از این دو بازیگردر فضای مجازی به سرعت وایرال شد. بعد از سوالات رایج درمورد اختلاف سن لادن مستوفی و همسرش و یا اینکه لادن مستوفی چند فرزند دارد، موضوع جراحی زیبایی لادن مستوفی است که برخی را به اشتباه انداخته و با تصاویر مختلف دست بدست می شود. اما آیا واقعا لادن مستوفی عمل زیبایی داشته است؟ در این بخش از نمناک به این سوال پاسخ داده ایم.

تصویری از لادن مستوفی بازیگر دوران سرکشی با چهره ای متفاوت در فضای مجازی با عنوان لادن مستوفی قبل از عمل زیبایی منتشر شده است اما انتشار این عکس شیطنت رسانه ای بیش نیست و مربوط به گریم خانم بازیگر در گذرموقت می شود. در واقع لادن مستوفی عمل زیبایی نداشته و این تصویر مربوط به عکس قبل از عمل بینی یا جراحی زیبایی دیگری نیست و در واقع گریم یکی از فیلم های اوست و بس.

فیلم گذر موقت

لادن مستوفی در فیلم گذر موقت عکس از مریم مجد

گریم فیلم گذر موقت

لادن مستوفی با گریم فیلم گذر موقت

فیلم گذر موقت به کارگردانی افشین هاشمی در ژانر ماجراجویی و کمدی می‌باشد که درآن لادن مستوفی، اسماعیل محرابی، مسعود کرامتی، پانته آ بهرام، شقایق دهقان، شقایق فراهانی و... به هنرمندی پرداخته‌اند.

مختصر بیوگرافی لادن مستوفی و همسرش شهرام اسدی

لادن مستوفی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد 20 اسفند 1351 در تنکابن مازندران استکه از 21 سالگی با تئاتر به روی صحنه رفت و در آثاری چون دوران سرکشی، نوبت لیلی، گناه فرشته، پریا، یک دزدی عاشقانه، قشنگ و فرنگ، گلوگاه، برخورد خیلی نزدیک، تسویه حساب، خواب زمستانی، باغ فردوس، پنج بعدازظهر و شب بخیر فرمانده و...بازی کرده است.

سریال گناه فرشته

 لادن مستوفی در سریال گناه فرشته عکس از آرش شاه محمدی

این بازیگر متاهل است و در سال 1372 با شهرام اسدی کارگردان فیلم روز واقعه ازدواج نموده است. شهرام اسدی قراگوز کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس متولد 1332 می باشد، لادن مستوفی و همسرش اختلاف سنی 19 ساله دارند.

لادن مستوفی قبل از عمل زیبایی ؟!! + عکس

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : عکس: امیر سهیلی پور/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی