آموزش آنلاین انگلیسی
در این مقاله چندین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل را به شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.

یادگیری زبان انگلیسی در منزل

امروزه با توجه به رشد روز افزون اینترنت ، ارتباطات و تکنولوژی های آموزشـی ، یادگیـری زبان انگلیـسی در منـزل ، روش  کم هزینـه تری است . در گذشته امکانات و تکنولوژی های آموزشی ، بدین شکل رشد نکرده بود . حالا می توان ، زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری را بدین شکل در خانه  آموخت . در اینجا چندین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل را به شما معرفی می کنیم .

1.گوش دادن به کتاب های صوتی :کتابهای زیادی در بازار وجود دارد . همچنین می توانید آنها را دانلود کنید ، کتابی انتخاب کنید که در سطح شما باشد و همچنین داستان آن را دوست داشته باشید ، علاقه داشتن به داستان می تواند نقش مهمی در ادامه روند شما داشته باشد . به هیچ وجه کتاب را اول نخوانید ، در ابتدا هر قسمت یک داستان را انتخاب کنید و چندین بار گوش دهید و سعی کنید  کلیت داستان را دریابید و بعد هر فصل را بخوانید و کلمات جدید آن را در یک دفترچه یادداشت کنید .و بصورت هفتگی دوره کنید .

2.داستان بگویید . خلاصه داستان را برای خود و یا دوستی به زبان انگلیسی تعریف کنید . می توانید صدای خود را ضبط کنید و دوباره به آن گوش دهید ، با گوش دادن دوباره داستان خود می توانید بصورت آگاهانه از نقاط ضعف خود آگاه شوید .

3.موسیقی گوش دهید ، امروزه تمامی موبایل ها امکانات خوبی برای پخش موسیقی دارند ، آهنگ های مورد علاقه خود را دانلود کنید و به آنها گوش دهید ، در راه ، در مترو ، در حال رفتن به مدرسه یا محل کار می توانید هم از موسیقی لذت ببرید و هم از وقت خود استفاده بهینه کنید.

4.گرامر را فراموش نکنید ، برای یادگیری زبانی غیر از زبان مادری ، دانستن گرامر آن زبان بسیار نقش مهمی دارد بهتر است بجای خواندن کتاب های مخصوص گرامر که کمی خسته کننده است ، گرامر را با فیلم های آموزشی ، یاد بگیرید .

سایت آموزش زبان انگلیسی المپ ، گرامر های کاربردی و مورد نیاز تا سطح متوسط را بصورت فیلم و رایگان در سایت خود قرار داده است. می توانید با گوش دادن به آنها که در 12 جلسه کلیه گرامرکاربردی را آموزش داده است ، به پیشرفت سریعی در این زمینه دست پیدا کنید . برای شروع به اینجا رجوع کنید  .

5.تمرین ، تمرین و تمرین : تنها یک راه برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد و آن تمرین است ، لغاتی که در دفتر خود با خواندن داستان یاد گرفته اید و نوشته اید  را مرور کنید ، در کتاب های داستانی که می خوانید توجه کنید که گرامر هایی را که یاد گرفته اید ، چگونه استفاده می شود .

6.در کلاس های آنلاین شرکت کنید ، آموزشگاه های زیادی شروع به فعالیت در زمینه آموزش آنلاین زبان در ایران کرده اند. تیکا ، اوتیچر و المپ از شاخص ترین آن ها هستند ، بهتر است آنها را امتحان کنید . بسیاری از آنان امکان دسترسی موقت یا رایگان را به شما می دهند . برای انتخاب یک کلاس زبان آنلاین خوب موارد زیر را مد نظر داشته باشید :   

یادگیری آنلاین زبان
  • آموزشگاه های زیادی به سمت استفاده از آموزش آنلاین رفته اند ، در حالی که کسب و کار آنان به ذاته آنلاین نیست . این موضوع باعث می شود ، بسیاری از آنان تجربه اندکی از نظر مدیریتی و فنی  بر روی مقوله آموزش آنلاین داشته باشند و به آموزش انلاین صرفا بعنوان یک جایگزین در موارد خاص فکر کنند. بنابراین آموزشگاهی را انتخاب کنید که فقط بصورت آنلاین تدریس می کند .
  • آموزشگاهی انتخاب کنید که بر روی یک یا چند زبان محدود متمرکز است ، طبیعتا آموزشگاهی که از فیزیک تا زبان انگلیسی را تدریس می کند . در هیچکدام تخصص کافی را ندارد.
  • قدمت آموزشگاه :از سال 1399 ، آموزشگاه های زیادی پا به عرصه وجود گذاشته اند ، آموزش آنلاین احتیاج به پلتفورم جامع ، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و تیم پشتیبانی است که تمام اینها احتیاج به زمان و تجربه دارد که آموزشگاه های جدید از آن بی بهره هستند .
  • آموزشگاهی را انتخاب کنید که بتوانید قبل از پرداخت وجه  آن را محک بزنید ، آموزشگاه های خوب معمولا از کیفیت خود مطمئن هستند و این امکان را به زبان آموز می دهند .
  • آموزشگاه های آنلاین خوب از نظر کیفیت، قیمت پایین تری دارند !!! بله . درست است . این بدین دلیل است که شرکت های بزرگ برای سرویس دهی به هزاران نفر طراحی شده اند. بنابراین سود آنان از تعداد زیاد زبان آموزان حاصل می شود . بالعکس آموزشگاه های کوچک یا اشخاصی که بصورت فردی آموزش آنلاین ارائه می دهند باید با تعداد کمی زبان آموز هزینه و سود خود را تامیین کنند . شرکت های بزرگ ، تیم های بزرگتری دارند و بنابراین خدمات  بهتر و ارزان تری ارائه می دهند تا یک استاد زبان که تنها به صورت فردی فعالیت می کند و تنها چند  زبان آموزان  دارد .

یادگیری آنلاین زبان انگلیسی با لباس راحتی

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی