بچه غول

بچه غول ورژن جدید

کد مطلب : 86798تعداد نظرات : 5 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
برای دقایقی تمام بچه غول هایی که در مطالب قبلی تصاویرش را دیده بودید فراموش کنید و با نوزادی آشنا شوید که هم اندازه خواهر یک سال و نیمه اش است.

بچه غول با وزن و اشتهایی باورنکردنی

تصاویر منتشر شده از یک نوزاد پسر بهت و تعجب کاربران فضای مجازی را به همراه داشت. با نگاه به هر کدام از عکسهای این بچه غول بریتانیایی که در این بخش از نمناک مشاهده میکنید، متوجه تفاوت او با نوزادان هم سن و سالش خواهید شد.

این نوزاد که با وزنی بیش از 6 کیلوگرم به دنیا آمده است، در حال حاضر و در سن 5 ماهگی هم اندازه خواهر 16 ماهه اش است. آلفا یعنی همین بچه غولی که می بینید، در 28 اکتبر سال گذشته متولد شد و علی رغم اینکه هنوز شش‌ماهه نشده است، لباس های طراحی شده برای کودکان 9 تا 12 ماهه را می پوشد.

مادرش می گوید رشد عظیم او به لطف صبحانه های دلچسب فرنی است. میچل، 31 ساله، در مصاحبه های خود گفته است که به دلیل اشتهای غیرعادی آلفا، مجبور شده است پسر کوچک گرسنه خود را از شیر جدا کند.

اکنون آلفا دوست دارد فرنی و بیسکویت سوخاری بخورد با وجود اینکه اکثر نوزادان حداقل تا هفته 26 این کار را انجام نمی دهند.

خانم میچل در ادامه می‌گوید:پیش از بدنیا امدن آلفا، می‌دانستیم که او پسر بزرگی می‌شود، زیرا شکم من در دوران بارداری بسیار بزرگ بود، اما تا این حد را انتظار نداشتیم.

مردم اغلب آلفا و خواهرش توایلا را به عنوان دوقلو اشتباه می گیرند، علیرغم اینکه خواهرش بیش از سه برابر سن او سن دارد، آلفا در حال حاضر تقریباً هم قد او است.

آلفا روز را با فرنی بچه شروع می کند و بعد از آن هر سه ساعت یک بطری شیر بزرگ و یک بیسکویت سوخاری میخورد.

مادر این بچه غول بامزه میگوید:وقتی برای اولین بار او را دیدیم، اولین فکرم این بود که او در هیچ یک از لباس‌هایی که در کیف بیمارستان آورده بودم جا نمی‌شود. برای همین همسرم مجبور شد به خانه برود تا لباس های سه تا شش ماهگی را برایش بیاورد.

بچه غول ورژن جدید

3.5176
این مطلب مفید بود ؟12254
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
5 نظر به ثبت رسیده است
حسن حسنی1401-01-26
چقدر این بچه غول زشته وای وای من اگه جاش بودم میزاشتمش تو بیمارستان و فرار میکردم ????????????????????????????????
25112
طلا1401-01-26
لطفا توهین نکن اینم بنده خداست
532
ناشناس1401-01-27
جی میخواین از جون این بچه خدا انشالله خفظش کنه برا مادرش که نه ماه اونو حملش کرده
520
هلیا رضایٔیان پایه ششم دبستان1401-01-27
خدا خوشش نمیاد که بچه یکی دیگه رو مسخره کنن خیلی هم قشنگ در ضمن هیچ کس حق نداره نعمتی که خدا به انسان‌ها داده و مسخره کنه اینو همیشه
261
ناشناس1401-01-27
این بزرگ بشه ما رو می خوره ????
521
وبگردی