قانون جذب

قانون جذب چیست ؟

کد مطلب : 81805زمان مطالعه : 4 دقیقه
قانون جذب قانون باور کائنات است که همراه با تلاش میتواند منجر به بهترین دستاوردها گردد.

چگونه با قانون جذب به آرزوهایمان دست پیدا کنیم ؟

برای یادگیری قانون جذب ابتدا بایستی به این سوال پاسخ دهید که چه تصویری از آینده ی خود در ذهن دارید؟ آیا این تصویر ذهنی مربوط به آینده ی خود را می پسندید؟ اگر از این تصویر ذهنی خوشتان نمی آید، تلاشی برای تغییر آینده ی خود می کنید؟

اگر پاسخ شما مثبت است و در واقع تمایل دارید تا آینده ی خود را تغییر داده و به همان شکلی که دوست دارید آن را ترسیم نمایید، در این مقاله با ما باشید تا در خصوص قانون جذب و به دست آوردن آرزو ها و تغییر در زندگی و آینده ی شما به کمک این قانون و راز های آن سخن کنیم و شما را در رسیدن به خواسته ها و ترسیم یک زندگی ایده آل یاری نماییم.

راز قانون جذب

شاید راز و رمز قانون جذب و قدرت آن در تغییر زندگی هنوز هم برای بسیاری از افراد ناشناخته و نامفهوم باشد و افراد از این مفهوم انتزاعی- فلسفی، برداشت صحیحی نداشته باشند. قانون جذب در واقع هدیه ای پسندیده از جانب خداوند برای تعالی روح و بزرگ شدن انسان ها می باشد.

انسان به کمک قانون جذب می تواند همچون کوهی عمل کند که ارتعاشات صوتی به آن باز می گردند و در واقع در این معنا انسان به وسیله ی این قانون هر ان چه را که از افکار مثبت به کائنات و جهان هستی ارائه می دهد، دقیقا مطابق با همان افکار را در زندگی خود می بیند و به این طریق این افکار شما هستند که زندگی و آینده ی شما را می سازند و به آن شکل می دهند.

درواقع پروردگار بلند مرتبه و بزرگ براساس این قانون که از قوانین فیزیک سرچشمه می گیرد و تاریخچه ی کشف و استفاده از آن به قرن ها پیش باز می گردد، به انسان ها قدرت درخواست و تفکر خلاق را بخشیده است. بر این اساس انسان های مثبت اندیش در مسیر مثبت ها و خوبی ها قرار گرفته و به خواسته های خود جامه ی عمل می پوشانند و انسان های منفی گرا نیز با انرژی های منفی خود روز به روز از خواسته های خود دور می شوند.

به طور مثال تصور کنید که اگر شما مدام به این فکر کنید که باید چه کنم تا فقیر نشوم، در واقع شما در حال ارسال انرژی های منفی فقر به جهان هستید و از آن جایی که در قوانین فیزیک هر عملی عکس العملی دارد، شما براساس همین افکار و ذهنیاتی که دارید، پاسخ دریافت می کنید. بنابراین در اختیار گرفتن افکار و تسلط بر ذهن و فکر در واقع همه ی آن چیزی است که شما بایستی در قدم اول برای یادگیری قانون جذب بیاموزید.

چگونه قانون جذب را بیاموزیم؟

قانون جذبدر واقع همانند یک پل ارتباطب میان خواسته ها و آینده ی شماست. اگر قصد دارید تا آینده ی خود را به زیباترین شکل ممکن ترسیم کرده و به جای رخوت و سستی و تمرکز بر نداشته ها، با تمرکز بر دارایی های ذهنی و جسمی خود، آینده ی خوبی را برای خود رقم بزنید پیشنهاد می کنیم از همین امروز یادگیری قانون جذب را آغاز کنید.

زمانی که انسان ها از ظرفیت های والا و شگفت انگیز زندگی آگاه می شوند و در می یابند که درست همانند هنرمندانی هستند که در حال بازی کردن زندگی خویش هستند، سعی می کنند تا در این بوم سفید رنگ زندگی خود، ابتدا به زیباترین شکل ممکن، خواسته های خود را تصور کرده و سپس با بهترین متریال اقدام به طراحی آرزو های خود کنند.

در واقع قطعا همه ی ما در مدت زمان عمر محدود خود که تنها یک مرتبه فرصت زندگی کردن را داریم، دوس داریم تا به آرزو ها و خواسته های خود در زندگی برسیم. بنابراین رسیدن به این خواسته ها و اهداف تنها با تمرکز بر روی تصویر نهایی ذهنی به همراه تلاش و کوشش توامان امکان پذیر می باشد.

قانون جذب به واقع در خصوص همین تمرکز بر روی انرژی ها و احساسات صحبت می کند و به این طریق به خدمت انسان ها می آید. در اصل، قانون جذب همچون دیگر انرژی های جاری در زمین و یا دیگر قوانین فیزیک حاکم بر جهان، جاری و ساری است و تنها نیازمند یادگیری من و شما می باشد. در واقع ما می توانیم با در اختیار گرفتن این قانون، زندگی خود را به زیبایی هر چه تمام تر بر اساس آن چه که در رویاهایمان بوده، محقق سازیم.

چگونه افکار خود را در اختیار بگیریم؟

قطعا در اختیار گرفتن افکار و کنترل ذهن کار دشواری بوده و به راحتی امکان پذیر نمی باشد. اما شما می توانید با تمرین و تکرار و ممارست در این امر، ویژگی های درونی خود را پرورش داده و کنترل افکار خود را در اختیار بگیرید.
ادامه مطلب را در سایت ما بخوانید

قانون جذب چیست ؟

54
این مطلب مفید بود ؟40
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی