لیلا حاتمی
روز گذشته با انتشار تیزر تبلیغ یخچال توسط لیلا حاتمی، واکنش های مختلفی به حضور این بازیگر در این تبلیغ صورت گرفت و حتی خبرهایی غیررسمی از دستمزد میلیاردی به میان آمد.

واکنشهای گسترده به تبلغ یخچال توسط لیلا حاتمی

لیلا حاتمی بازیگر مطرح کشورمان چهره جدید در عرصه تبلیغات است که در تیزر مربوط به تبلیغ یخچال بازی کرده است. حضور او در این تبلیغات با واکنش های بسیاری مواجه شده و کاربران در شبکه های اجتماعی یادداشت های متفاوتی را منتشر کرده اند.

موضوع تبلیغ یخچال توسط لیلا حاتمی چیست؟

لیلا حاتمی در تبلیغ یخچال در نقش خانمی است که  با ذوق و شوق از نیروهای خدماتی می خواهد که یخچال را در سالن پذیرایی قرار دهند و سپس به  آنها عیدی می دهد. لیلا حاتمی  با احساس رضایت به سراغ یخچال رفته و عنوان می کند خانه با یخچال گرما می گیرد و پس از باز کردن یخچال با آن حرف می زند، یخچال هم مانند یک ربات به صحبت های لیلا حاتمی واکنش نشان می دهد.

لیلا حاتمی

برخی از کاربران از درآمد چند میلیاردی این تیزر برای لیلا حاتمی صحبت می کنند و این کار را برای بازیگری که در سینما گزیده کار است دور از ذهن می دانند.

کاربری درباره این تبلیغ واکنش منفی نشان داده و نوشته است:«سناریوتون خیلی بی محتواست، حتی حضور لیلا حاتمی هم نمی تونه این ویدئوی ضعیف رو توجیه کنه! خونه با یخچال گرما می گیره؟!»

کاربر دیگر نوشته است: «یعنی کار لیلا حاتمی به جایی رسیده که یخچال تبلیغ کنه؟»

یکی دیگر از کاربران با اشاره بر پر حاشیه بودن این تیزر، آن را یک ترفند هوشمندانه برای تبلیغات دانسته و نوشت:«شاید ایده مسخره ای واسه تبلیغ یخچال با استفاده از لیلا حاتمی انتخاب کرده باشن، اما خیلی از افراد این تبلیغ رو دیدن و وایرال شده.»

تبلیغ یخچال لیلا حاتمی

با نگاهی به آگهی های شبکه های مختلف در تلویزیون می توان بازیگرانی را مشاهده  کرد که در تیزرهای تبلیغات حضور دارند مانند امین حیایی، نیما فلا و سحر ولد بیگی، نوید محمدزاده، سپند امیرسلیمانی و .... 

برخی دیگر از بازیگران نیز تنها در بیلبوردهای تبلیغاتی حضور دارند. بنابراین می توان گفت که لیلا حاتمی تنها بازیگری نیست که در تیزر های تبلیغاتی حضور یافته است.

نقش آفرینی بازیگران در تبلیغات کالاها، سابقه طولانی دارد اما حضور لیلا حاتمی در تبلیغات یخچال قابل قیاس با تبلیغات بازیگران دیگر نیست، به همین دلیل با واکنش های متعددی از سوی طرفداران و کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شده است.

جنجال حضور لیلا حاتمی در تبلیغ یخچال!

421
این مطلب مفید بود ؟174
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
برچسب : لیلا حاتمی
وبگردی