لیندا کیانی
لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران مدرسه و خاطره بازی با این دوران به روز کرد.

قابی خاطره انگیز از لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان حضور در دنیای هنر را از سال 1384 آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی مقابل دوربین رفت.

این بانوی هنرمند کشورمان همزمان با بازگشایی مدارس تصویری خاطره انگیز از دوران مدرسه خودش را به اشتراک گذاشت.

عکسی از دوران مدرسه لیندا کیانی

لیندا کیانی با انتشار این عکس از دوران مدرسه اش نوشت:

اون موقعه مدرسه ها اینجوری بود... مدرسه فقط الف و ب یاد گرفتن نبود، مداد قرض دادن بود، تراش قرض گرفتن بود، رنگ تفریح لقمه رو نصف کردن بود، بخشیدن بود، حسادت بود، شناختن بود، شنیدن بود، دیدن بود... ترس بود، بستنی 5 تومنی بود... حسرت داشتن دفتر سیمی بود،زنگ تفریح با دست آبخوردن بود،دوست پیدا کردن بود... عشق ورزیدن بود...

دبستان شهید دهقان، پرستو تنها کسی بود که دفتر 200 برگ داشت و همیشه مامانش کنار دفتر مشقش رو با خودکار قرمز خیلی ظریف خط کشی میکرد...

البته کلاسمون 40 نفره بود و چون توو عکس جا نشیدیم دو گروهمون کردن....

کودکی لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگری را از سال 84 با مجموعه گارد ساحلی در تلویزیون آغاز کرد و به عنوان یکی از چهره های تلویزیون در سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخت که سریال دلدادگان آخرین تجربه تلویزیونی او محسوب میشود.

لیندا کیانی

فیلم سنیمایی چشم و گوش بسته آخرین کار سینمایی لیندا کیانی است که به کارگردانی فرزاد موتمن ساخته شد و آبان ماه سال 98 در سینماهای کشور اکران شد.

فیلم چشم و گوش بسته

خاطره لیندا کیانی از دوران مدرسه در زمان خودش+عکس

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
منبع : صفحه لیندا کیانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : لیندا کیانی
وبگردی