تست هوش
برای شناخت شخصیت درونیتان تست های روانشناسی میتواند کمک زیادی به شما بکند. از این رو ما یکی از کارآمدترین تست های شخصیت شناسی را برایتان آماده کرده ایم.

تست تصویری منطقی هستید یا احساسی

برای آنکه در عرض چند ثانیه بخش مهمی از شخصیت خود را کشف کنید، میتوانید با انجام تست ساده شخصیت شناسی این بخش از نمناک همراه شوید. در نگاه اول به این تصویر کوه ها را میبینید یا سه خرس پنهان در تصویر را؟ پاسخ شما نشان می دهد که آیا شما فردی منطقی هستید یا احساسی. به مدت 5 ثانیه به تصویر نگاه کنید و ابتدا آنچه را که می بینید مشخص کنید.

تست شخصیت شناسی

اگر 3 خرس پنهان در تصویر را دیدید:

اگر سه خرس خاکستری دیدید، به این معنی باشد که فردی منطقی هستید و ذهن تحلیلی دارید. شما حقایق و ارقام را به خوبی تجزیه و تحلیل می کنید و رویکردی منطقی دارید. شما اقدامات مهم زندگی خود را بر پایه انگیزه انجام نمی دهید و حتما باید منطقی برای انجام آنها داشته باشید.

علاوه بر این، شما بر اساس قوانین و مقررات پیش می روید و برای رسیدن به هدف خود مسیرهای مطمئن را ترجیح می دهید تا در راه حرکت به سمت اهدافتان پایه ای مطمئن و محکم ایجاد کنید.

وقتی فرصتی به شما داده می‌شود، منطقی‌ترین استدلال‌ها و جزئیاتی را که احتمالاً دیگران از دستیابی به آن غافل هستند، در نظر میگیرید.

هنگامی که مشکل یا موقعیت بحرانی برای شما ایجاد می شود، مشکل را به عنوان یک کل نمی بینید، بلکه سعی می کنید مشکل را به مفاهیم جداگانه تقسیم کنید و در نتیجه موقعیت را قابل مدیریت کنید.

اگر در گروهی عضو باشید، به احتمال قوی شما یک حلال مشکل کارآمد برای بقیه افراد هستید چراکه برای جزئیات، چشمی نافذ دارید، همانطور که توانستید به راحتی سه خرس خاکستری را در تصویر پیدا کنید.

اگر کوه های برفی را دیدید:

اگر ابتدا کوه های برفی را دیدید، و بعداً متوجه شدید که سه خرس نیز در تصویر وجود دارد، پس شما فردی احساسی هستید که از صدای درونی خود پیروی می کند و به ندرت از آن ناامید می شود.

قدرت احساس شما قوی ترین سلاح شماست و بر تصمیمات شما حاکم است. احساسات شما قوی و اغلب درست است.

هرچند ممکن است گاهی اوقات حقایق را از دست بدهید، اما به تجربیات گذشته خود تکیه می کنید تا شما را به جلو هدایت کنند. غریزه قوی شما مانند یک قطب نما برای شما عمل می کند و به شما کمک می کند تا علی رغم همه ناملایمات و مخالفت ها تصمیمات محکمی بگیرید.

این ویژگی شما، شما را بلاتکلیف نمی کند، بلکه در تصمیم گیری خود بسیار کارآمد هستید. شما به اندازه کافی باهوش هستید که بتوانید الگوها و سبک های یک موقعیت خاص را تفسیر کنید. احساسات شما توانایی را در شما ایجاد میکند که نه تنها با اطلاعات موجود سروکار داشته باشید، بلکه سعی کنید خارج از چارچوب نیز فکر کنید.

این تست تو 2 دقیقه راز مهمی رو درموردت فاش میکنه

4.346
این مطلب مفید بود ؟406
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی
    {"Location":"\/logical-or-intuitive-test.p88148","ResCode":124,"html":false}