شلوار لی
شلوار جین یک آیتم کاربردی و محبوب برای استفاده در تمام فصل ها است، شما میتوانید با به کار بردن ترفند هایی در پوشیدن شلوار جین اندامتان را زیباتر نشان دهید.

ترفندهای استفاده از شلوار جین برای خانم های چاق

قطعا شلوار جین مورد علاقه اکثر خانم‌ ها است، زیرا با پوشیدن آن می توانید پاهای خود را کمی کشیده‌تر، جمع تر و باریک‌تر نشان دهید؛ با این وجود خیلی از شما با اینکه شلوار جین می پوشید اما باز هم از ظاهر پا های خود راضی نیستید. در این قسمت از دنیای مد نمناک راهکار هایی را به شما آموزش می دهیم که باعث می شود با شلوار جین لاغرتر دیده شوید.

شلوار جین اسلیم را با پوتین بپوشید

شلوار جین های اسلیم باعث می شود که پای شما کشیده‌تر و لاغرتر نشان دهد. چه بهتر که همزمان با استفاده از این شلوار ها پوتین هم پای خود بکنید که قطعاً پاهای شما لاغرتر دیده خواهد شد.

شلوار جین برای زنان چاق

رنگ شلوار اهمیت دارد

اگر از شلوارهای جین با رنگ تیره استفاده کنید، پای شما را باریک‌تر نشان می‌ دهد‌. به طور کل رنگ‌ های تیره برای هر لباسی عامل لاغرتر نشان دادن هستند.

از شلوار جین اسکینی استفاده کنید

شلوار جین اسکینی همانطور که از نامش پیداست، باعث می‌ شود که شما لاغرتر دیده شوید و بتوانید که پای خود را کشیده نشان دهید. این شلوار ها از بالا تا پایین به پای شما می چسبند.

از شلوار فاق بلند استفاده کنید

شلوار های فاق بلند شما را کشیده‌تر نشان می دهند و باعث جذابیت بیشتر پاهای تان می شوند، زیرا پاها داخل آن کشیده‌تر به نظر می‌ رسد.

لباس برای لاغر دیده شدن

شلوار جین کشی استفاده کنید

از شلوار جینی استفاده کنید که کش می‌ آید اما کاملاً سفت داخل پایتان می ایستد تا پای شما سفت‌تر، جمع تر و لاغرتر نشان داده شود.

شلوار جین باید کاملا اندازه باشد

اگر می خواهید لاغر به نظر برسید، هرگز شلوار گشاد پا نکنید. شلوار جین باید کاملاً چسبیده به پاهای شما بوده و اندازه تان باشد.

مراقبت بلندی شلوار جین تان باشید

شلوار هایی را انتخاب کنید که تا قوزک پای شما می‌ آیند. حتی می توانید چند سانت پایین‌تر از قوزک پا شلوار را انتخاب کنید که اگر آن ها را بپوشید، قطعا پای شما کشیده و لاغرتر به نظر می‌ رسد.

خانم های چاق چی بپوشن

کفش مناسب انتخاب کنید

علاوه بر انتخاب شلوار جین مناسب باید به دنبال کفش مناسب هم باشید. کفشی که انتخاب می کنید باید به گونه‌ای باشد که پای شما را باریک نشان دهد. معمولا شلوار جین با کفش پاشنه بلند ترکیب عالی برای خانم هایی است که می خواهند لاغر به نظر برسند.

شلوار جین را با گن استفاده کنید

اگر می‌ خواهید کلا لاغرتر به نظر برسید، کافی است که شلوار جین را با گن استفاده کنید. این موضوع باعث می‌ شود که کمر شما باریک‌تر شود و ناخودآگاه پا های تان نیز باریک‌تر نشان خواهد داد و اعتماد به نفستان افزایش پیدا می‌ کند.

از شلوار جین با کیفیت استفاده کنید

شلوار جین هایی که کیفیت عالی داشته باشند، قطعاً ظاهر زیباتری را برای پاهای شما ایجاد می‌ کنند. علاوه بر این که شما را باریکتر نشان می‌ دهند؛ کیفیت و راحتی بیشتری دارند و به طور کل شما را به اهداف لاغر نشان دادنتان؛ می رسانند.

خانم های سایز بزرگ چه شلوار لی بپوشن بهتره؟

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
برچسب : شلوار جین
وبگردی