افراد خوش شانس
برای خوش شانس بودن نیاز به اتفاقات بزرگ و باورنکردنی نیست! برخی رازهای ساده وجود دارند که شما با استفاده از آنها می توانید تبدیل به یک فرد خوش شانس شوید.

اقداماتی که افراد خوش شانس انجام می دهند

بسیاری از افراد هستند که از دید ما انسان های خوشبختی محسوب می شوند و همیشه تصور میکنیم شانش و اقبال است که آنها را به موفقیت می رساند در صورتی که به هیچ وجه اینطور نیست و این قدرت تفکر و درونی آنهاست که تمام اتفاقات خوب و موفقیت ها را به سمتشان جذب میکند. این افراد در واقع اقدامات خاصی را انجام می دهند که شاید شما توجهی به آن ها نداشته باشید که در این قسمت از نمناک آن ها را به شما معرفی می کنیم. 

به ندای درون خود توجه می کنند

مطالعه ای در این باره نشان می دهد که افراد خوش شانس به ندای درون خود توجه می کنتد و سعی می کنند حرف دل خود را بشنوند. آن ها می دانند که باید استراتژی مناسبی را دنبال کنند اما از طرفی از حرف قلب خود سرپیچی نمی کنند. 

باور قلبی

خیلی به شانس فکر نمی کنند

آن ها خیلی شانس خود را تحت فشار قرار نمی دهند و سعی می کنند همه چیز را طبق شرایط عادی پیش ببرند و در این موضوع حساسیت نشان نمی دهند. خودشان را جزء بد شانس ها و خوش شانس ها نمی دانند و اصلا به مقوله شانس توجه زیادی ندارند. 

شبیه آهنربا عمل می کنند

هر چقدر که افراد بیشتری را بشناسید، شانس پیدا کردن دوست برای شما بیشتر می شود. مطالعه ای در این باره نشان می دهد افرادی که خوش شانس هستند و معمولاً با تعداد انسان های البته موفق بیشتری معاشرت می کنند، زمان بیشتری را در کنار آن ها سپری می کنند و افراد بیشتری دور و بر آن ها هستند و در نتیجه شانس وارد شدن در کار های مختلف برایشان بیشتر است. 

ارتباط دوستانه

روتین ندارند و آماده غیرمنتظره ها هستند 

این افراد یک بار کتاب می خوانند، یک بار به پادکست گوش می دهند، یک بار دیگر سرگرمی جدیدی را انجام می دهند و همه چیزهایی که برایشان اتفاق می افتد را تقریباً غیر منتظره می دانند و تکراری زندگی نمی کنند. 

به نیمه پر لیوان نگاه می کنند

این افراد معمولاً دیدگاه مثبتی دارند. آن ها خیلی به دنبال چیز های منفی نیستند و سعی می کنند نیمه پر لیوان را ببینند و در نتیجه بد شانسی و اتفاقات منفی کم تر به سراغ آن ها می آید، زیرا می دانند همه چیز از طرز فکر خودشان نشأت می گیرد. 

امیدوار بودن

خواسته خود را بیان می کنند

افراد خوش شانس از بیان خواسته های خود خجالت نمی کشند و می دانند که حق طبیعی آن ها است که خواسته های خود را دنبال کنند و در نتیجه آن را چیز بدی نمی دانند. 

بیشترین تلاش را به کار می گیرند

این افراد فقط به شانس تکیه ندارند. آن ها می دانند که برای رقم زدن اتفاقات خوب باید تلاش کنند و کار های بزرگ انجام دهند و در نتیجه نمی توانند فقط به شانس تکیه کنند.

راز پنهان افراد خوش شانس دقیقا چیه؟

516
این مطلب مفید بود ؟160
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ف.ن
وبگردی