تولد
محمدرضا هدایتی
شب های مافیا رئالیتی شوی جدید نمایش خانگی است که در مرحله تکمیل بازیگران است و به تازگی دو بازیگر جدید به آن پیوستند.

بازیگران جدید شب های مافیا معرفی شدند

سعید ابوطالب کارگردانی که این روزها با شب های مافیا در شبکه نمایش خانگی حضور دارد در تدارک ساخت رئالیتی شوی جدیدی به نام شب های مافیا است و در حال حاضر انتخاب بازیگران مرد این مجموعه ادامه دارد.

حامد آهنگی و محمدرضا هدایتی دو بازیگر جدیدی هستند که به شب های مافیا پیوستند و در این مسابقه پرهیجان به رقابت با دیگر شرکت کننده ها می پردازند.

رقابت هنرمندان در شب های مافیا

شب های مافیا مسابقه ای جدید در نمایش خانگی است که با حضور هنرمندان خانم و آقا مقابل دوربین میرود و به نظر میرسد رقابتی جذاب در میان هنرمندان شرکت کننده در این مسابقه حاکم خواهد بود.

شب های مافیا

در هر فصل از مسابقه شب های مافیا یک بازیگر 12 نفر از دوستان هنرمندش را برای بازی دعوت میکند و در نهایت با دو گروه 12 نفره مردان هنرمند و یک گروه 12 نفره بازیگران زن این مسابقه آماده پخش میشود.

محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان در شب های مافیا به عنوان لیدر حضور دارد و در اصطلاح مافیایی خدای این بازی است و هدایت این مسابقه را برعهده دارد.

محمدرضا علیمردانی

خاطره حاتمی، سیما تیرانداز، سارا خوئینی ها، فریبا نادری، نسیم ادبی، مریم مومن، روشنک گرامی، سمیرا حسن پور، نسرین مقانلو، آزیتا ترکاشوند بازیگران زن شب های مافیا را تشکیل میدهند.

مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند.

محمدرضا هدایتی و حامد آهنگی در شب های مافیا

315
این مطلب مفید بود ؟96
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی