ماه چهره خلیلی

حرفهای جالب ماه چهره خلیلی درباره روز خواستگاری اش

کد مطلب : 88181تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
مرحومه ماه چهره خلیلی در یکی از گفتگوهای خود با مجری معروف برنامه، ماجرای جالب خواستگاری کاملا متفاوتش را تعریف کرد.

صحبت های جالب ماه چهره خلیلی درباره مراسم خواستگاری اش

زنده یاد ماه چهره خلیلی بازیگر سریال مختارنامه که دو سال پیش بر اثر ابتلا به سرطان در گذشت، در برنامه دورهمی ماجرای ازدواج و خواستگاریش را بیان کرد. بازیگر سریال مرضیه که از سال 1360 به همراه خانواده به انگلیس مهاجرت کرده بود، پس از چندین سال دوری از وطن به ایران بازگشت و همچون مادربزرگش پروین سلیمانی بازیگری را انتخاب کرد.

خانم بازیگر بسیار علاقمند به فرهنگ ایران بود تا جایی که حتی در خارج از کشور نیز معلم شاهنامه داشت، از راه دور نیز به صورت اینترنتی خواستگاری ایرانی را به پا کرد که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک از خواستگاری تا ازدواج او را می خوانید.

مرحومه ماه چهره خلیلی، جزئیات خواستگاری اش را سالهای گذشته در برنامه دورهمی تعریف کرد که این روزها به بهانه دومین سالگرد درگذشت او، این ماجرا وایرال و بازنشر شده است.

ماجرای جالب خواستگاری اینترنتی ماه چهره خلیلی در دورهمی

زنده یاد ماه چهره خلیلی بازیگر محبوب کشورمان در برنامه دورهمی حضور یافت و درباره ماجرای ازدواج و خواستگاریش به مهران مدیری گفت:

بله عاشق شدیم و خیلی هم زود ازدواج کردیم و از خواستگاری تا ازدواج سه ماه طول کشید. ایران خواستگاری کردن ولی خوب چون مادر و پدرم لندن هستند، از طریق اینترنت خواستگاری کردن، خانواده داماد ایران بودن، ما همه انگلیس بودیم همه لباس پوشیدیم و خیلی شیک و پیک، گل خریدیم اونا هم گل خریدن من چایی آوردم تو تصویر (باخنده)، ما اینور چایی خوردیم اونا اونور، بعد که من بله رو گفتم، اونا نقل پاشیدن تو تلویزیون.

دورهمی

مراسم ازدواج ماه چهره خلیلی در دبی

زنده یاد ماه چهره خلیلی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد 25 دی ماه 1355 در تهران است. بازیگر نقش اصلی فیلم مرضیه و همسرش ابراهیم اشرفی(فیلمبردار سینما) در یک فیلم با یکدیگر آشنا شده و این آشنایی در 25 فروردین ماه 1393 منجر به ازدواج شد.

مراسم عروسی ماه چهره خلیلی در دبی برگزار شد و 32 نفر در جشن عروسیشان شرکت داشتند که همه با هم با یک هواپیما به آنجا رفته و مراسم ازدواج را برگزار کردند.

ابی اشرفی

ماه چهره خلیلی و همسرش/ عکس از ساقی بلیغ

ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی یک پسر به نام پرواز دارند که در ایران و در روز سالگرد ازدواجشان به دنیا آمده است. متأسفانه ماه چهره خلیلی در 44 سالگی در روز جمعه 17 مرداد 1399 بر اثر ابتلا به بیماری سرطان درگذشت.

حرفهای جالب ماه چهره خلیلی درباره روز خواستگاری اش

4.756
این مطلب مفید بود ؟533
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
ریحانه1401-05-22
خدا رحمتشون کنه.واقعا حیف شد ایشون رو از دست دادیم .خیلی بانوی دوست داشتنی و باوقار بودن.
10
وبگردی