ماه چهره خلیلی

ماجرای شکایت از ماه چهره خلیلی در خارج از کشور

کد مطلب : 88250تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
زنده یاد ماه‌ چهره خلیلی قبل از فوت در یکی از مصاحبه های اخیرش ماجرای دعوا و شکایت یک مرد خارجی از او را تعریف کرد.

ماجرای دعوای ماه چهره خلیلی با مرد خارجی

به بهانه بازپخش سریال مختارنامه و حضور مرحومه ماه چهره خلیلی، بازیگر محبوب و دوست داشتنی فقید کشورمان، بخشی از صحبت های شیرین او با مهران مدیری در دورهمی را در این بخش از نمناک، گنجانده ایم.

خاطره جالب ماه چهره خلیلی از دعوا در خارج از کشور

زنده یاد ماه‌ چهره خلیلی نوه پروین سلیمانی مدتها قبل از فوتش در برنامه دورهمی شرکت کرده بود و ماجرای دعوای خود با مرد خارجی را برای مهران مدیری اینگونه تعریف کرد:

توی یک مجتمع تجاری بودم و یک آقایی داشت با بچه اش دعوا می کرد، خیلی ناراحت‌کننده بود واقعا، بچه رو زد و من تازه اون موقع مادر نشده بودم و اگه الان بود می کشتمش، من رفتم جلو سعی کردم با زبان قانع کنم، خیلی آقا عصبانی بود و طفلک بچه داشت گریه می کرد، دیگه مجبور شدم و زدمش و اون شکایت کرد و دادگاه داشتم و حل شد.

ماه چهره خلیلی در دورهمی

بخشی از زندگی ماه چهره خلیلی و دلیل فوتش

زنده یاد ماه‌چهره خلیلی که در سریال های تاریخی چون مختارنامه، کلاه پهلوی، در چشم باد و... سال 1360 وقتی تنها 5 سال داشت به همراه خانواده به انگلیس مهاجرت کرد و در سال 1381 بعد از نزدیک به 22 سال زندگی در انگلیس به ایران بازگشت.

بر اساس صحبت های بازیگر سریال مرضیه او در مدت اقامتش در خارج از کشور همیشه حسرت بودن در وطن را داشته و به همین خاطر فرزندش را در ایران به دنیا آورد که شناسنامه و پاسپورت ایرانی داشته باشد.

خانواده ماه چهره خلیلی

همسر و فرزند ماه چهره خلیلی/ عکس از نسیم یوسفی

ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 25 دی 1355 در تهران است که متأسفانه روز جمعه 17 مرداد 1399 در سن 44 سالگی بر اثر ابتلا به بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. او در آثاری چون مرضیه، دختر گمشده، گذر از رنج‌ها، کلاه پهلوی، نردبام آسمان، در چشم باد، مختارنامه، چشمان سیاه، نقاب، اشنوگل و... ایفای نقش نموده است.

ماجرای شکایت از ماه چهره خلیلی در خارج از کشور

4.624
این مطلب مفید بود ؟222
منبع : عکاس: آرش شاه محمدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
2 نظر به ثبت رسیده است
M.M1401-05-27
روحت شاد...ماهچهره ماه، غرق رحمت...
22
فردین رجبی1401-05-27
روحش شاد.هنرمندبسیارخوبی بود.
01
وبگردی