ماه چهره خلیلی
مرحوم ماه چهره خلیلی، نوه زنده یاد پروین سلیمانی در گفتگویی که مدتها پیش از فوتش انجام داده بود از ناراحتی اش درباره انتشار اطلاعاتی غلط صحبت کرد.

ناراحتی ماه چهره از اطلاعات غلط یک روزنامه

زنده یاد ماه چهره خلیلی بازیگر سریال مرضیه یکی از هنرمندانیست که متأسفانه در جوانی بر اثر ابتلا به بیماری سرطان درگذشت. این بازیگر که اغلب به خاطر حضورش در سریال‌های تاریخی از «مختارنامه» و نقش جاریه گرفته تا ایفای نقش مادر بیژن ایرانی در سریال «در چشم باد» به یاد می آوریم، روحیه بسیار لطیف و حساسی داشت تا جایی که بر اساس گفته هایش به دلیل اطلاعات اشتباه زندگی خصوصیش ساعت ها گریست! در ادامه این بخش از نمناک صحبت های ماه چهره خلیلی بازیگر کلاه پهلوی را در برنامه دورهمی مهران مدیری درباره گریه کردنش در مورد خبری اشتباه می خوانید.

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی/ عکس از ثمین طاهری

گریه ماه چهره خلیلی به دلیل اطلاعات اشتباه

ماه چهره خلیلی که بازی در سریال «مرضیه» آخرین حضور او در قاب تلویزیون بود، در برنامه دورهمی درباره گریه کردنش در مورد منتشر شدن خبری اشتباه گفت:

اوایل که اومده بودم ایران و چشمان سیاه‌رو کار می کردم، اولین خبری که در مورد من نوشته شد، توی روزنامه اسمم رو نوشته بودن که یه خانمی از آلمان اومده و خواهرزاده پروین سلیمانیه و اومده تو یه سریالی کار کنه، همش غلط بود من انقدر گریه کردم اون روز همش احساس می کردم چرا غلط نوشتن و این خیلی مهمه که من نوه خانم سلیمانیم و اینا خیلی چیزهای مهمیه، بعد دیگه یواش یواش یاد گرفتم برام مهم نباشه.

دورهمی

بیوگرافی ماه چهره خلیلی

زنده یاد ماه چهره خلیلی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد 25 دی ماه 1355 در تهران است. ماه چهره خلیلی متاهل بود و در 25 فروردین ماه 1393 با ابراهیم اشرفی(فیلمبردار سینما) ازدواج نموده بود. حاص ازدواج ماه چهره و همسرش یک پسر به نام پرواز است که در ایران و در روز سالگرد ازدواجشان به دنیا آمده است. متأسفانه ماه چهره خلیلی در 44 سالگی در روز جمعه 17 مرداد 1399 بر اثر ابتلا به بیماری سرطان درگذشت.

او در آثاری چون مرضیه، دختر گمشده، گذر از رنج‌ها، کلاه پهلوی، نردبام آسمان، در چشم باد، مختارنامه، چشمان سیاه، نقاب، اشنوگل و... ایفای نقش نموده است.

خبری که گریه ماه چهره خلیلی را درآورد

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : عکس: آرش شاه محمدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی