تولد
مه لقا باقری

عکس زیبای مه لقا باقری با تیپ مجلسی

تاریخ انتشار : 11 دی 1402کد مطلب : 91639زمان مطالعه : 2 دقیقه
مه لقا باقری همسر جواد عزتی بازیگر توامند و موفق ایرانی این روزها با انتشار یکی از عکسهای قدیمی اش در فضای مجازی توجه مخاطبان را بیش از پیش جلب کرد.

عکس قدیمی از مه لقا باقری که دوباره وایرال شد

به دلیل پخش سریال نیسان آبی و حضور موفق مه لقا باقری در نقش همسر ممد چاخان این سریال، مرور عکس و بیوگرافی مه لقا باقری همسر جواد عزتی برای مخاطبان جذابیت خاصی داشته و در میان عکسهای قدیمی و جدید این بازیگر زن ایرانی، یکی از عکسهای وایرال شده و در فضای مجازی، مربوط به عکس دوران کودکی مه لقا باقری بود که با عناوین مختلفی مثل، مه لقا باقری در لباس عروسی و یا تیپ مجلسی مه لقا باقری منتشر شد که در این بخش از نمناک هم تصویر مد نظر را مشاهده می کنید.

کودکی مه لقا باقری

عکس کودکی مه لقا باقری در لباس مجلسی

مختصر بیوگرافی مه لقا باقری همسر جواد عزتی

مه لقا باقری همسر جواد عزتی متولد 25 خراد 1360 در تهران است که بصورت حرفه ای در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره های داخلی و خارجی در کشور هایی نظیر فرانسه، روسیه و اسپانیا حضور داشته است.

او این روزها پرکار تر از همیشه دیده می شود، مه لقا پس از آنکه در سریال یاغی نقش نرگس مادر ابرا را ایفا کرد، به تازگی با حضور در سریال نیسان آبی 2 مورد توجه مخاطب قرار گرفته است.

مه لقا باقری و جواد عزتی

مه لقا باقری در کنار همسرش جواد عزتی

مه لقا باقری که در آخرین کار تلویزیونی خود در سریال حکم رشد درنقش محبوبه نیز بازی کرد، در سریال هایی مانند باغ مظفر، قهوه تلخ، دردسرهای عظیم 2 و زخم کاری و همچنین فیلم سینمایی آینه بغل و شنای پروانه با همسرش جواد عزتی هم بازی بوده است.

مه لقا باقری و جواد عزتی از سال 1385 با هم ازدواج کرده اند اما در حال حاضر فرزندی ندارند. مه لقا 6 ماه از همسرش جواد عزتی بزرگتر است.

عکس زیبای مه لقا باقری با تیپ مجلسی

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکاس محیا اردکانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی