مه لقا باقری

مدل دلبری کردن زیبای همسر جواد عزتی+ عکس

تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87048تعداد نظرات : 1 نظر
تصاویر زیبای منتشر شده از مه لقا باقری در اینستاگرام این بازیگر محبوب، لحظات خاصی از او در روزهای فراموش نشدنی زندگی اش را نشان میدهد.

عکسهای جذاب دوران کودکی مه لقا باقری، همسر جواد عزتی

مه لقا باقری، همسر جواد عزتی که بیشتر او را با نقش آفرینی هایش در سریال ها و مجموعه هایی همچون زخم کاری و باغ مظفر می شناسیم، این روزها مشغول بازی در سریال "حکم رشد" به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مهدی فرجی است که پس از پایان ماه رمضان، از شبکه 3 تلویزیون پخش خواهد شد. پخش همین سریال از صدا و سیما بهانه ای شد تا در ادامه مطالب عکسهای کودکی بازیگران در نمناک، به سراغ قدیمی و سالهای دور مه لقا باقری برویم.

تغییر چهره مه لقا باقری از گذشته تا امروز

اولین عکس زیبا از دوران کودکی منتشر شده در اینستاگرام مه لقا باقری، عکسی است که دلبری های او را در لباسی کردی و ژستی پر از ناز و اداهای دخترانه برای عکاس نامعلوم نشان میدهد. اکثر ما از این جنس عکسها در آلبوم قدیمی و خانوادگی خود داریم که تماشای هر کدام از آن عکسها، ما را وارد تونل خاطرات شیرین گذشته میکند.

بازیگر سریال "حکم رشد" با انتشار این عکس در صفحه رسمی اش نوشت:

____شیرین بود کودکی و چین و شکن لباس کوردی ام،——
مباد که فرهاد از یادم ببرد و سنگ شود چون بیستون

مه لقا باقری

تصویر زیبای دیگری که همسر جواد عزتی از دوران زیبای کودکی اش در اینستاگرام منتشر کرد، تصاویر دوست داشتنی او در کنار نقاشی زیبایی است که به گفته ی خانم بازیگر، هنر دست خود اوست. مه لقا باقری بازیگر نقش مژگان در فیلم سینمایی آینه بغل با انتشار این تصاویر زیبا یادی از دوران کودکی اش کرد.

مه لقا باقری

کودکی بازیگران

آشنایی و ازدواج مه لقا باقری با جواد عزتی

مه لقا باقری و همسرش جواد عزتی از زوج های جوان دنیای هنر هستند که زندگی مشترک خود را از سال 1385 آغاز نموده اند. این زوج هنری که هر دو از بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر هستند از طریق فعالیت بازیگری با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کردند.

در مطالب قبلی به صورت کامل درباره زندگی شخصی و هنری این زوج بازیگر گفتیم و دانستید که جواد عزتی در یک تئاتر به کارگردانی مه لقا باقری با او آشنا شده و همین آشنایی به ازدواج این دو هنرمند ختم شد.

جواد عزتی

مه لقا باقری و جواد عزتی/ عکس از نازی خوش اخلاق

یکی از حواشی مربوط به ازدواج جواد عزتی و مه لقا باقری اختلاف سن آنهاست که با نگاهی کوتاه به بیوگرافی هر دو بازیگر میتوان تشخیص داد که جواد عزتی در تاریخ 20 دی ماه سال 1360 متولد شده و همسرش مه لقا باقری هم متولد خردادماه سال 1360 و چند ماه از آقای بازیگر بزرگتر است.

مه لقا باقری و همسرش جواد عزتی در سریال قهوه تلخ، باغ مظفر، دردسرهای عظیم، زخم کاری و فیلم سینمایی موفق «شنای پروانه» با هم همبازی بودند.

مدل دلبری کردن زیبای همسر جواد عزتی+ عکس

4.335
این مطلب مفید بود ؟305
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
سمیه1401-02-25
عاشقتم الهی همیشه بدرخشی وخوشبخت باشی عزيزم
10
وبگردی