محمود پاک نیت و همسرش
بازیگر سریال جدید گیلدخت که این روزها به تازگی از شبکه یک سینما و آی فیلم پخش می شود، ماجرای عاشقی و ازدواجش را تعریف کرد.

ماجرای عشق و عاشقی محمود پاک نیت و همسرش در دورهمی

در سینمای ایران زوج های بازیگر زیادی وجود دارند که سالهاست در کنار هم عاشقانه زندگی میکنند. محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن از جمله زوج های هنری هستند که چیزی نزدیک به 40 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد و زندگی آرام و بدون حاشیه ای را تجربه می کنند.

این زوج بازیگر که در سریال های مشهوری چون یوسف پیامبر، پس از باران و... با یکدیگر همبازی بوده اند، برای اولین بار در برنامه دورهمی راز عاشق شدن خود را افشا نمودند و ماجرای بامزه آشناییشان را بیان کردند که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک می خوانید.

داستان جالب عاشقی و ازدواج زن و شوهر بازیگر

محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور یافتند و به سوالات مجری برنامه در مورد چگونگی آشنایی و ازدواجشان اینگونه پاسخ دادند:

مهران مدیری: شما واقعا دو سال تمام دنبال خانم صبرکن بودید؟

محمود پاک نیت: ما دو سال با هم تئاتر کار می کردیم و تو این دو سال دو تا تئاتر کار کردیم و دنبال همدیگه نبودیم، نه چون هر روز همدیگه رو می دیدیم.

مهوش صبرکن:ولی من بودم، دنبالش بودم ولی در رویای خودم، تصور می کردم که شاید ایشون من رو نگیره.

مهران مدیری: چرا شما رو نگیرن؟

مهوش صبرکن:برای اینکه من تنها دختر بازیگر تئاتر بودم، 18 سالم بود و اداره هم با من قرارداد بسته بود، بعد وقتی که در جو تئاتری ها قرار می گرفتم، مجرد زیاد داشتند ولی من عاشق ایشون بودم.

می دیدم حرف ازدواج که میشه، میگه من باید حتما جریان سربازیم حل بشه، حکمم بیاد، استخدام بشم، منم می گفتم خوب بابا ولش کن اینکه نمی خواد زن بگیره ولی باورتون نمیشه آقای مدیری، اولین بار که دارم تو جمع شماها میگم بعد از این همه سال، شبها با ستاره ها حرف میزدم درموردش.

مهران مدیری: شما اصلا عین خیالتون نبوده و شب ها که ایشون ستاره رصد می کردن شما خواب بودید؟

محمود پاک نیت و همسرش

محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبر کن/ عکس از ارشا عقیقی

مهوش صبرکن: چرا ایشون هم خانوادش من رو توی فوت پدرشون دیده بودن و گفته بودند چرا این که همکارته رو نمی گیری، اینم می گفته اسم دختر مردم رو حالا نیارید و باید سربازیم درست بشه و استخدام بشم، الکی مردا رو که می دونید...

مهران مدیری: بعد حکم رو گرفتین و سربازی هم تشریف بردین؟

محمود پاک نیت: نخیر من سربازی نرفتم یعنی گفتند شما به درد ما نمی خورید. یه تئاتر کار می کردیم هر شب خداحافظی می کردیم از اون صحنه جای ما دو نفر بودن و ما قرار بود بریم سربازی، فرداش که می رفتیم که ببرن می گفتن آقا برید هفته دیگه بیاید. همین طور هفته دیگه، هفته دیگه، هفته دیگه یه دفعه گفتن از 1 تا 30/ 7 معافین.

مهران مدیری: بعد شما اولین بار گفتین یا شما گفتین؟

مهوش صبرکن: باور می کنید باز خودش نگفت!

مهران مدیری: یه کاری می کردید دیگه آقای پاک نیت!

مهوش صبرکن: نه ببینید تمام تئاتری ها حس کرده بودند، خدا رحمت کنه مجید افشاریان و زهرا سعیدی خانمشون همیشه هم یه ندایی به این میدادند ولی...

مهران مدیری: چی گفتین شما اولین بار و اولین جمله ای که گفتین چی بود؟

مهوش صبرکن: نه من نگفتم.

محمود پاک نیت:من گفتم البته من یه واسطه فرستادم.

مهوش صبرکن: آره خودش نگفت.

محمود پاک نیت: خودم روم نمی شد، یه آقایی کارگردان تئاتر بود، ما به ایشون گفتیم و ایشون رفتند به ایشون گفتند

مهوش صبرکن: بعد من ناز کردم و گفتم نه.

مهران مدیری: شب ها ستاره می دیدین بعد تازه ناز کردین!

محمود پاک نیت: معمولا خانم ها اینطورین!

مهوش صبرکن: ایشون بهش یه بورس فرانسه داده بودن برای عروسکی و من هم قرار بود برم فرانسه، گفتم نه حالا من قرار برم فرانسه، حالا از خدام بود، ولی می گفتم نه، بعد (واسطه ) می گفت برو بابا ما که می دونیم، دیگه چی میگی تو، خیلی رک بود

مهران مدیری: چند سال گذشته از اون روزها، از ازدواج چند سال گذشته؟

مهوش صبرکن:37 سال

مهوش صبرکن و همسرش

بیوگرافی محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبر کن

محمود پاک نیت بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران متولد 10 دی 1331 در کازرون است. او از سال 1348 در زمینهٔ تئاتر شروع به کار کرد و از سال 1367 بازیگری رو بصورت حرفه ای پیش گرفت و تا کنون در آثاری چون گیلدخت، پس از باران، یوسف پیامبر، دخترم نرگس، نوار زرد، حکایت های کمال، روزی روزگاری، پدر سالار، دل شکسته،ملک سلیمان،تردید، شین و... ایفای نقش کرده است.

مهوش صبرکن بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد 16 خرداد 1339 در شیراز است. او از سال 1356 با تئاتر حرفه ای شروع به کار کرد و از ابتدای کار تئاتر در تلویزیون نیز فعالیت داشت و تا کنون در آثاری چون دخترم نرگس، جراحت، پنجمین خورشید، بوی باران، خانه ای در تاریکی، پس از باران، یوسف پیامبر، زمهریر، عطر داغ، رقص روی شیشه، آچمز و... ایفای نقش نموده است.

محمود پاک نیت و مهوش صبر کن

محمود پاک نیت و مهوش صبر کن در کنار نوه شان هانا پاک نیت/ عکس از ناهید اسفندیاری

مهوش صبرکن همسر محمود پاک نیت است که در سال 1358 با او ازدواج کرده است، ثمره این ازدواج دو پسر به نام مسعود و مهرداد می باشد که هر دو ازدواج کرده اند. مهوش صبر کن و محمود پاک نیت دارای سه نوه می باشند. هاناپاک نیت یکی از نوه های این زوج بازیگر است که به واسطه زیبایی و رنگ چشمان منحصر به فردش شناخته شده است.

صبرکن و محمود پاک نیت در سریال های مختلفی همچون پس از باران، خانه ای در تاریکی، شب می گذرد و یوسف پیامبر (ع) در کنار هم نقش آفرینی کرده اند.

ماجرای عاشقی و ازدواج بازیگر سریال گیلدخت فاش شد

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی