تولد
محمود بصیری
محمود بصیری بازیگر نقش منوچهر درسریال بدون شرح بعد از 22 سال با وضعیتی بسیار عجیب دیده شد.

تولد 77 سالگی محمود بصیری بازیگر نقش منوچهر در سریال بدون شرح

محمود بصیری بازیگر خاطره ساز دهه هفتاد و هشتاد تلویزیون که سالهاست دیگر در هیچ اثری ایفای نقش نکرده است، 77 سالگی خود را جشن گرفت، ویدیو منتشر شده از تولد ساده بازیگر سریال بدون شرح در فضای مجازی دست به دست شد و تغییر چهره آقای بازیگر سوژه بسیاری از کاربران شد و خاطرات سریال آرایشگاه زیبا را برای آنان زنده کرد. در ادامه این بخش از نمناک تصویری از محمود بصیری در تولد 77 سالگی اش را مشاهده خواهید کرد.

به تازگی ویدیو تولد محمود بصیری بازیگر سریال بدون شرح و آرایشگاه زیبا منتشر شده که در آن آقای بازیگر تولد خود را در کنار دوستش جشن گرفته و در حال خواندن آهنگی قدیمی است.

محمود بصیری

جشن تولد محمود بصیری در 77 سالگی

محمود بصیری که بازی در آثار مختلفی را در کارنامه هنری خود دارد، از سال 1394 در هیچ اثری ایفای نقش نکرده و کار آخرش مربوط به سریال سیگنال موجود است به کارگردانی مهدی مظلومی، تهیه‌کنندگی مسعود فرخنده و نویسندگی امیر برادران می باشد. محمود بصیری در این سریال نقش آبدارچی شرکت را ایفا نموده است.

مختصر بیوگرافی محمود بصیری

محمود بصیری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1 اردیبهشت 1326 در استان کرمان شهر بابک است. او سالهاست که ازدواج کرده و یک فرزند دختر به نام مریم بصیری دارد. نخستین کار محمود بصیری در تئاتر، بازی در نمایش «ترن شیکاگو» در سال 1343 در شهر تبریز بود. او فعالیت در سینما را از سال 1342 با نفش کوتاهی در فیلم «زنها فرشته‌اند» به کارگردانی «اسماعیل پورسعید» آغاز کرد و سپس فعالیت هنری اش را به عنوان بدلکار در برخی فیلم‌های دیگر ادامه داد.

فیلم های محمود بصیری

محمد بصیری در آثاری چون آرایبشگاه زیبا، بدون شرح، کتابفروشی هدهد، دارا و ندار، الوالو من جوجوام، مهریه بی بی، خسوف، مادر، ارثیه، سوته دلان و...بازی کرده است.

چهره منوچهر سریال بدون شرح بعد 22 سال + عکس

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی