تولد
محیا مهدی زاده

پای خواهر مهدی کوشکی به صفحه محیا مهدی زاده باز شد

تاریخ انتشار : 1 تیر 1403کد مطلب : 94078زمان مطالعه : 2 دقیقه
محیا مهدی زاده همسر مهدی کوشکی از ارتباطش با خانواده همسرش به صورت جنجالی پرده برداری کرد.

پاسخ محیا مهدی زاده به کامنت های تند و تلخ

محیا مهدی زاده پس از انتشار خبر ازدواجش با مهدی کوشکی بازیگر سینما و تلویزیون دچار حواشی عجیبی در فضای مجازی شده است و برخی از کاربران اختلاف سنی او و همسرش، ازدواج های پیشین مهدی کوشکی، استوری های عاشقانه، رابطه محیا با خواهر شوهرش و... را مورد هدف قرار داده و پیام های توهین آمیزی را برای او ارسال می کنند، محیا مهدی زاده پاسخ تندی به توهین های مجازی داد و درباره رابطه اش با خواهر شوهرش گفت. در این بخش از نمناک پاسخ محیا مهدی زاده به توهین ها را منتشر نموده ایم.

محیا مهدی زاده بازیگر تئاتر و همسر مهدی کوشکی واکنش تندی به یکی از دنبال کنندگانش که برای او نوشته بود" خواهر شوهرت و مهدی کوشکی معلوم مجبورت میکنند استوری میذاری، مشخص الکی با هم خوبید" نشان داد و نوشت:

چقدر باهوشین شما، آره ما الکی با هم خوبیم

و با اسلحه من تهدید میکنند استوری بذارم (شوخی بود)

حسادت نکنیم

خدا شکر ما با هم همگی رفیقیم و هم دوست داریم.

محیا مهدی زاده

محیا مهدی زاده و خانواده همسرش

محیا مهدی زاده همسر جدید مهدی کوشکی

محیا مهدی زاده بازیگر تازه کار تئاتر با انتشار عکس دونفره اوایل خرداد 1403 خبر ازدواج خود با مهدی کوشکی بازیگر سینما و تلویزیون را رسما تایید کرد. محیا مهدی‌زاده که همسر چهارم مهدی کوشکی است، متولد آبان 1375 بوده و 15 سال کوچکتر از همسرش می باشد. ریحانه پارسا، مینا شمس، صحرا فتحی همسران سابق آقای بازیگر بوده اند، مهدی کوشکی تنها یک پسر به نام آرسام متولد 1385 دارد که حاصل ازدواج اول او است.

پای خواهر مهدی کوشکی به صفحه محیا مهدی زاده باز شد

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی