تولد
مجید مظفری

شوخی بازیگران با جمله مجید مظفری هستم بازیگر سینما

تاریخ انتشار : 2 تیر 1403کد مطلب : 94173زمان مطالعه : 1 دقیقه
مجید مظفری بازیگر که با معرفی متفاوت خودش در برنامه جوکر بسیار مورد توجه قرار گرفته است باری دیگری از سوی بازیگران مطرح سینما و تلویزیون مورد تمجید قرار گرفت.

شوخی نیکی و پرستویی با جمله مجید مظفری هستم بازیگر سینما

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها در جوکر 2 احسان علیخانی هنرنمایی می‌کند، برای تبلیغ فیلم سینمایی جدیدش کوچه ژاپنی‌ها در ویدیویی از جمله معروف خود در جوکر 2 (من مجید مظفری هستم بازیگر سینما) استفاده کرد.

مجید مظفری که در جوکر 2 کنار بازیگرانی چون نصرالله رادش، امیرحسین رستمی، جواد رضویان،نیما شعبان نژاد، بهرنگ علوی، محمدرضا علیمردانی، هادی کاظمی هنرنمایی و دائما به شوخی جمله من مجید مظفری هستم بازیگر سینما را تکرار می کند، فیلم سینمایی کوچه ژاپنی ها را بر روی پرده سینما در حال اکران دارد، آقای بازیگر با انتشار یک ویدیو و با بیان جمله معروفش علاقمندان به سینما را به تماشای کوچه ژاپنی ها دعوت کرد، این ویدیو در فضای مجازی پربازدید شد و نیکی مظفری،پرویز پرستویی،احسان علیخانی به آن واکنش نشان دادند.

نیکی مظفری

پیام نیکی مظفری برای حمایت از فیلم پدرش مجید مظفری

پرویز پرستویی

استوری پرویز پرستویی برای فیلم کوچه ژاپنی ها مجید مظفری

بازیگران فیلم سینمایی کوچه ژاپنی ها

فیلم سینمایی کوچه ژاپنی‌ها به به کارگردانی امیرحسین ثقفی، تهیه‌کنندگی علی‌اکبر ثقفی در ژانر اجتماعی و درباره حمایت از خانواده است. نفس بازغی، نیکی مظفری، مجید مظفری، رضا یزدانی، شیدا یوسفی، پیام احمدی‌ نیا، فرهاد قائمیان، علی اوجی، شقایق فراهانی، تینو صالحی و...در کوچه ژاپنی ها به ایفای نقش پرداخته‌اند.

شوخی بازیگران با جمله مجید مظفری هستم بازیگر سینما

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : عکس: شاداب وثوقی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
برچسب : مجید مظفری
وبگردی