مجید صالحی

مجید صالحی مهمان این هفته دورهمی

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1399کد مطلب : 76386زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجید صالحی بازیگر و کارگردان کشورمان این هفته مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی میشود.

مجید صالحی به دورهمی می آید

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری چند سالی است که در شبکه نسیم در حال پخش است و یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیون است.

این برنامه در شب های پایانی هفته در شبکه نسیم روی آنتن میرود و مهران مدیری در این برنامه میزبان چهره های هنری و ورزشی است. برنامه دورهمی این هفته با حضور مجید صالحی بازیگر و کارگردان کشورمان پخش میشود.

مجید صالحی مهمان دورهمی میشود

برنامه دورهمی این هفته به دلیل شهادت امام جعفر صادق علیه السلام و پخش برنامه چهل تیکه، چهارشنبه شب روی آنتن نمیرود و در دو شب پنج شنبه و جمعه (29 و 30 خرداد) پخش خواهد شد.

مجید صالحی بازیگر و کارگردان کشورمان این هفته ساعت 23 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی میشود.

مجید صالحی

مجید صالحی بازیگر و کارگردان کشورمان حضور در دنیای هنر را از حدود سال 1375 آغاز کرد و با مجموعه سیب خنده، مجید دلبندم و قطار ابدی در تلویزیون شناخته شد و در فیلم و سریال های زیادی ایفای نقش کرد.

این کارگردان کشورمان این روزها با برنامه ام شو در فضای مجازی حضور دارد و در این برنامه میزبان هنرمندان و چهره های شناخته شده دنیای هنر و ورزش است.

مجید صالحی و سامان احتشامی

فیلم زیرنظر اولین تجربه کارگردانی مجید صالحی است و این بازیگر کشورمان در فیلم و سریال هایی چون کلمبوس، شاه کش، من دیوانه نیستم، ما خیلی باحالیم، استراحت مطلق، ازدواج در وقت اضافه، شاخه گلی برای عروس، آرام میگیرم، مدینه، باغ سرهنگ، موج و صخره، عید امسال، سه در چهار، خوش غیرت، کوچه اقاقیا و...ایفای نقش کرده است.

فیلم زیرنظر

مجید صالحی مهمان این هفته مهران مدیری در برنامه دورهمی

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی